Як поміняти монітор ноутбука.

Ноутбук володіє цілим списком відмітних переваг: він має невеликі розміри, він є самостійний комп'ютер в одному пристрої, його легко носити з собою та інші. Однак, як і будь-яке невелике цифровий пристрій, у ноутбука монітор дуже невеликий. Тому для перегляду кіно до нього краще підключати ще один монітор.
Інструкція
1
Вивчіть виходи на ноутбуці. Їх детальний опис ви можете знайти в документації до ноутбука або на офіційному сайті виробника. Відео-виходи досить масивні за своїм розміром. Зазвичай ноутбук має як мінімум один VGA-роз'єм. Проте варто відзначити, що у деяких ноутбуків можуть бути й інші додаткові роз'єми, які дозволяють підключати додаткові пристрої за допомогою кабелів.
2
Візьміть монітор з VGA-роз'ємом і відповідним кабелем. Підключіть монітор до гнізда на ноутбуці, використовуючи кабель, що йде в комплекті з монітор ом. Якщо у монітор а роз'єм DVI, ви можете підключити його за допомогою перехідника. Подібні перехідники можна купити в будь-якому комп'ютерному магазині. Якщо використовуються стандартні входи, то потрібно придбати просто стандартний кабель, щоб підключити монітор, однак перед покупкою треба уважно дивитися вхід, який розташовується саме на монітор е.
3
Зайдіть в настройки зображення робочого столу. Для цього клікніть правою кнопкою по вільній області на робочому столі і виберіть у списку пункт «Дозвіл екрану» або «Властивості». Ці ж налаштування ви можете знайти через «Панель управління» в меню «Пуск». Підбирайте найбільш оптимальні варіанти. Як правило, при підключенні нового пристрою можуть бути деякі спотворення на екрані монітор а, так як відсутні драйвера, тому скачайте відповідне програмне забезпечення.
4
Встановіть черговість виведення зображення, використовуючи графічне представлення двох монітор ов у вікні настройки екрану. Ознайомтеся з керуванням виведення зображення з клавіатури.
Для того щоб замінити дисплей на ноутбуці, не обов'язково користуватися послугами сервісного центру. Якщо минув термін гарантійного обслуговування, користувач може зробити заміну самостійно.
Для заміни матриці існує ряд приводів: починаючи від появи дратівливих «битих» пікселів, закінчуючи пошкодженням від удару або вигоранням кольору. При цьому замінити дисплей можна самостійно і в домашніх умовах, якщо тільки вдасться знайти підходящі комплектуючі.

Як правильно розібрати ноутбук

Повну розбирання робити немає необхідності. Оскільки потрібно тільки замінити дисплей, в ноутбуці операція проводитиметься лише на кришці, без зачіпання інших елементів. Екран в ноутбуці обрамлений знімною рамкою, яка фіксується на пластикових засувках. В деяких моделях по периметру екрану можуть бути вкручені саморізи, закриті гумовими заглушками, які виконують роль амортизаторів для м'якого закривання. Заглушки слід видалити, а саморізи викрутити, складаючи все в сірникову коробку або інший відповідний футляр. Щоб зняти рамку її потрібно акуратно підчепити. Краще зробити це з боку вже зіпсованого екрана, щоб випадково не подряпати корпус. Сама матриця кріпиться гвинтами до задньої частини кришки. Гвинти слід відкрутити, а дисплей витягти і покласти на клавіатуру. Після цього необхідно акуратно від'єднати провід живлення дисплея і сигнальний шлейф. Матриця фіксується в металевій рамці, яку також необхідно зняти.

Підбір заміни

В ноутбуках застосовуються типові матриці, тому підібрати заміну не важко. Модель екрану можна уточнити на задній стороні дисплея. Замовити екран можна у відповідному інтернет-магазині, але краще пошукати продавця на форумах комп'ютерників, якщо є необхідність вписати видатки в скромний бюджет. На користь придбання б/у дисплея говорить його низька ціна і небагатьом менша ймовірність вигоряння пікселів через заводський брак. Мінуси такої покупки очевидні: вироблення ресурсу і відсутність гарантії.

Установка нового дисплея

Перед початком установки краще накрити клавіатуру трикотажної тканиною або іншим м'яким матеріалом. Дисплей, до якого заздалегідь була прикручена рідна металева рамка, укладається зверху, лицьовою стороною вниз. Потрібно обережно підключити шлейф, використовуючи пластиковий язичок, і встановити на місце роз'єм живлення. На цьому етапі проводиться перевірка пробним включенням: екран потрібно оглянути на предмет наявності дефектів і оцінити якість передачі кольору. Після цього збірка проводиться в зворотному порядку: матриця кріпиться на задній кришці ноутбука і встановлюється рамка обрамлення.