Як позбутися від скрипу в салоні.

Водії автомобілів ВАЗ 2199-2110 любовно називають свої машини «брязкальцями». Деталі погано закріпленого салону «озвучують» кожну яму та вибоїну, яких, як відомо, на дорогах Росії не злічити. Один з найбільш явних джерел скрипу і шуму - оббивка дверей вітчизняних автомобілів.
Вам знадобиться
  • - антіскріповий матеріал;
  • - інструкція до автомобіля;
  • - саморізи;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Розберіть оббивку дверей. Для цього витягніть закріплюють пістони з отворів оббивки. Зверніть увагу на те, що пістони кріпляться не тільки до так званої карті двері, але і до металевого корпусу машини.
2
Візьміть заздалегідь придбаний в магазині антіскріповий матеріал і акуратно проклейте контури обшивок дверей з внутрішньої сторони. Верх дверей, в районі примикання до вікон, потрібно проклеїти товстіший, щоб краще тримало; з боків, навпаки - тонший, щоб при установці оббивки не було видно анти скрипу .
3
Потім проклейте антіскріп отвори для дверних кліпс. Крім того, обробіть також площадку кріплення кліпси. Ці кроки необхідно зробити для жорсткої фіксації кліпси в пластиці.
4
Якщо анти скрипу для досягнення результату виявилося недостатньо, візьміть гумові шайби і встановіть їх так, щоб вони здавалися між пістоном і його посадковим місцем. Така своєрідна прокладка повинна допомогти мінімізувати шум.
5
Поцікавтеся в магазинах запчастин наявністю різних альтернативних моделей кліпсів. Деякі з них значно краще справляються зі своїм завданням, ніж рідні.
6
У разі якщо всі методи не привели до вирішення проблеми, використовуйте метод, який здається примітивним, однак вже не раз довів свою ефективність і економічну доцільність. Приготуйте саморізи, щоб використовувати їх для кріплення оббивки дверей.
7
Починаючи кріпити внутрішні частини дверей саморізами, зверніть увагу, що вони повинні бути з різним кроком. Кріплення малого кроку застосовується для металу, великого - для дерева. Чи не вкручуйте багато кріплення, досить прихопити обшивку двері по кутах. Позначте місця розташування пістонів, щоб не потрапити випадково саморезом. В іншому випадку пошкодження пістонів гарантовано. Враховуйте так само довжину кріплення, так як товщина оббивки варіюється і є небезпека пошкодити скло.