Як знайти спільну мову з учителем.

Будь-який батько хоче, щоб його малюк добре навчався, і роль вчителя в цьому процесі важко переоцінити. Однак педагоги - це теж люди, зі своїм характером і манерою спілкування. І краще з перших днів переконатися в тому, що дитина і його вчитель знайшли спільну мова , і між ними складаються хороші довірчі відносини.
Інструкція
1
Насамперед батько повинен зуміти довести дитині, що підтримає його в будь-якій ситуації. Багато хто вважає, що у конфлікті учня з учителем немає нічого страшного, і починають бити тривогу вже після того, як у дитини трапляється невроз і він навідріз відмовляється ходити до школи. Краще до цього не доводити, тим більше що на перших етапах конфлікту ситуацію можна вирішити просто бесідою.
2
Обов'язково відвідуйте батьківські збори, навіть якщо у вас є підозри, що ви почуєте там щось неприємне про вашу дитину. Якщо між учнем і учителем виникло якесь непорозуміння, залишіться після зборів і поговоріть з педагогом на цю тему. Швидше за все, вже цього буде достатньо, щоб вирішити конфлікт. Учитель себе поважає і не буде принципово ворогувати з першокласником.
3
Запропонуйте дитині самій поговорити з учителем, особливо, якщо ваш син чи дочка навчається вже в середніх або навіть старших класах. Багатьом педагогам подобаються самостійні діти, які намагаються вирішити свої проблеми, не змушуючи батьків займатися цим. Цілком імовірно, що вчитель і підопічний знайдуть спільну мова без вашого втручання.
4
Намагайтеся не робити категоричних висновків. Не кажіть дитині, розповідав вам про конфлікт з учителем, що доросла людина не може бути не правий і в конфлікті винен сам малюк. Не варто й лаяти при дитині його викладача. Учень повинен знати, що в сім'ї поважають його педагога.
5
Якщо конфлікт все-таки трапився і сторони відмовляються прислухатися до думки один одного, спробуйте залучити в якості «незалежного експерта» шкільного психолога. Грамотний фахівець допоможе вийти з конфлікту, не впустивши гідності як малюка, так і дорослого.
6
В крайньому випадку, якщо домогтися розуміння ніяк не виходить і вчитель з учнем стали кровними ворогами, задумайтеся про те, щоб перевести дитину в інший клас або навіть в іншу школу. Це збереже нерви і вашому синові або дочці, і вам, і викладачеві.