Як написати рекомендації для роботи. Як додати в рекомендації.

Рекомендації з минулих місць роботи вимагають в практично кожної компанії. Тому поставитися до їх складання потрібно особливо ретельно. Вони цілком можуть стати вирішальним аргументом при виборі кандидата на вакантну посаду.
Інструкція
1
Починати складання рекомендації краще з зазначення строку роботи в займаної посади. Якщо в одній компанії їх було декілька, перерахуйте всі, починаючи з найменшою.
2
Особливу увагу приділіть посадовим обов'язкам, які ви виконували в ході роботи. Як можна детальніше опишіть, що ви робили, які навички і знання застосовували.
3
Якщо під час роботи в компанії ви підвищували кваліфікацію, навчаючись додатково, обов'язково згадайте про це в рекомендації. Перерахуйте курси та тренінги, які відвідували і напишіть, який документ про це у вас є.
4
У тому випадку, коли ваші заслуги були відзначені керівництвом компанії, фотографія висіла на дошці пошани, ви отримували грамоти або додаткові заохочення, розкажіть про це в рекомендації. Напишіть, коли це було, і за які саме досягнення вас нагородили.
5
Далі в рекомендації має йти опис тих рис вашого характеру, які сприяють успішній діяльності. Для кожної професії вони свої. Менеджеру з продажу необхідні напористість, оптимізм і харизма, доктору - сумлінність, милосердя і любов до людей, інженеру - посидючість і скрупульозність і т.д.
6
Не перевантажуйте рекомендації зайвою інформацією. Відомості про наявність прав, знанні іноземних мов, закінчених або незакінчених вищих навчальних закладах міститися у вашому резюме. Пишіть тільки про те, що безпосередньо стосувалося вашої діяльності в компанії.
7
Рекомендації напишіть самостійно, відправивши на затвердження директору або начальнику відділу. Він має право повністю погодитися з ними або внести власні корективи. Остаточний варіант роздрукуйте, підпишіть у керівництва і поставте печатку компанії.
Зверніть увагу
Текст рекомендації не повинен бути занадто довгим. Постарайтеся укластися в половину аркуша А4.
Корисна порада
Рекомендації найкраще роздруковувати на фірмовому бланку компанії. Це додасть їм вид цінного паперу.