Як намалювати гімнастку.

Гімнастка - це спортсменка, яка виконує різні вправи під музику з предметами, наприклад, скакалкою, м'ячем або булавами. У гімнастів дуже хороша розтяжка і відмінна пластика. А як передати таку пластику на простому листку паперу?
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Накидайте обриси гімнастки. Спочатку посередині листка намалюйте лінію, що нагадує букву «п». Права межа буде символізувати ногу, а ліва - опущену руку - гімнастка стоїть на одній нозі з піднятою догори другий і з опущеними вниз руками.
2
Посередині намальованої фігури додайте ще одну пряму лінію, розташовану вертикально - другу ногу гімнастки. Зверніть увагу, що довжина лінії ніг повинна бути більше довжини лінії рук.
3
Прорисуйте більш детально обриси гімнастки. Намалюйте овал - голову дівчини. За класичною схемою малювання людини голова повинна дорівнювати восьмий частини всього тулуба, однак при специфічному становищі гімнастки це визначити складно.
4
Позначте висоту голови, приблизно рівною третини висоти піднятої ноги. Овал розмістіть з лівого боку від ноги, застиглої в повітрі на мінімальній відстані.
5
Проведіть другу вертикальну лінію для позначення меж ширини піднятою ноги. Ведіть її від самої верхньої частини ноги, дотримуючись паралельності з уже наявною кордоном.
6
Ближче до основи розширте трохи лінію, зображуючи таким чином стегно. Тепер продовжите цю лінію, заводячи її в середину літери «п», намічаючи лінію грудей і ширину руки. Домалюйте другу руку. Вона буде розташовуватися уздовж правої межі спочатку зображеної фігури.
7
Розпочніть промальовуванні окремих деталей. Форму ніг покажіть відповідно до анатомією людського тіла, тобто виділіть щиколотки і стопи хвилястими лініями. Зверніть увагу, що фігура у гімнасток близька до ідеальних пропорцій - обов'язково їх дотримуйтесь. Руки зобразите трохи відхиленими в сторону і з китицями, зверненими всередину.
8
Намалюйте гімнастці волосся і деталі особи. Також одягніть її - простими штрихами позначте лінії облягає одягу. Додайте деталі - вкладете в руки стрічку з кільцями завитків або м'яч. Гімнастка готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7e4fv6aPVwQ