Як відновити свою поштову скриньку на Рамблері.

Останнім часом користувачі поштового сервісу Rambler стали помічати, що їх поштові ящики блокуються з незрозумілих причин. Багато з них переконані, що масове блокування - помилка сервісу, тому більшість користувачів працюють з поштою більше 5 років. Але відновити доступ після блокування електронної адреси все-таки можна.
Вам знадобиться
  • Зворотній зв'язок з технічною підтримкою поштового сервісу Rambler.
Інструкція
1
Поштовий сервіс цієї компанії знаходиться за інтернет-адресою http://mail.rambler.ru. За словами тих, хто намагався відновити свою електронну скриньку, шансів це зробити досить мало, але все-таки є. Як виявилося, з недавнього часу компанія запустила новий сервіс, який обчислює адреси, з яких був відправлений спам. Постійно поповнюється колекцію спам-адрес намагаються блокувати.
2
Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, напишіть листа на адресу mailsupport@rambler-co.ru з проханням вказати причини блокування вашого e-mail. Якщо ваш адресат потрапив у цей список, у відповідь вам прийде лист з таким заголовком «Ваш поштовий ящик був розблокований». Але ви не вважаєте себе спамером, тому необхідно написати ще одного листа у відповідь. Яким чином складається лист для технічної підтримки? Досить заповнити його за певним шаблоном.
3
На початку листа вкажіть слова вітання, фраза «Доброго времени суток» не є етичною, тому напишіть «Здрастуйте». Далі в тексті листа вкажіть, що користуйтеся поштою всього кілька разів на день і спам-розсилками не займаєтеся.
4
Якщо ви впевнені, що ваш комп'ютер не заражений якими-небудь вірусними об'єктами або ви недавно проводили відповідну перевірку, прикладіть скріншот вікна антивірусної програми. Для цього натисніть кнопку PrintScreen або Alt + PrintScreen (скріншот активного вікна). У вікні будь-якого графічного редактора, в т.ч. MS Paint, натисніть сполучення клавіш Ctrl + N і Ctrl + V. Для збереження файлу натисніть Ctrl + S, введіть назву файлу, виберіть формат png і натисніть кнопку «Зберегти».
5
Після прикріплення файлу до тіла листа не забудьте додати слова подяки, наприклад, «Заздалегідь дякую». Натисніть на кнопку «Відправити». Як правило, після такого листа і перевірки вашого аккаунта, приходить відповідь лист, в якому вказують причини, а часто і посилання, перейшовши за якими можна відновити доступ.
Якщо ви не пам'ятаєте ні свій e-mail, ні пароль до нього, то зверніться в службу підтримки Рамблер. У цьому випадку відновлення можливо тільки у випадку достовірних і повних даних, зазначених вами при реєстрації.
Вам знадобиться
  • - e-mail на Рамблере
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку сервісу mail.rambler.ru. Якщо ви забули пароль від поштової скриньки, то натисніть на посилання під входом в пошту «Забули пароль?». Якщо ж ви не пам'ятаєте і ім'я поштової скриньки, то надішліть запит до служби підтримки Рамблер.
2
Введіть вашу поштову скриньку Рамблер в зазначений рядок. Підтвердіть, що ви не робот, ввівши код безпеки - символи на картинці. Регістр в цьому випадку не має значення. Обов'язково перевірте розкладку клавіатури.
3
Дайте відповідь на секретне питання. Під час реєстрації поштової скриньки, ви вказали секретне питання і відповідь на нього. Напружте свою пам'ять і дайте відповідь на нього. Якщо ж висвітився не ваш питання, то, швидше за все, ви неправильно вказали ім'я поштової скриньки. У цьому випадку поверніться на один пункт назад. Після цього введіть код безпеки, який підтверджує, що ви людина.
4
Придумайте і введіть два рази новий пароль до поштової скриньки. Не вибирайте прості паролі. Пароль повинен складатися як мінімум з 6 символом і складатися з латинських букв і цифр. Обов'язково зверніть увагу на мову розкладки клавіатури. Також запам'ятайте, включений або виключений у вас Caps Lock. Не вибирайте пароль, який узгоджується з вашим ім'ям, ім'ям поштової скриньки або вашою датою народження.
5
Проведіть авторизацію нового пароля для вашої поштової скриньки. Для цього введіть у форму входу ім'я поштової скриньки і новий пароль до нього. У випадку, якщо ви довгий час не користувалися даними поштовою адресою, система Рамблер повідомить вас про його блокування. Для того, щоб розблокувати поштову скриньку необхідно заново ввести новий пароль до поштової скриньки.
6
Зв'яжіться зі службою підтримки Рамблер mailsupport@rambler-co.ru, якщо на якому-небудь пункті у вас виникли труднощі. Попередньо приготуйте інформацію про поштовій скриньці, яку пам'ятайте, серед яких, дата реєстрації, зазначені особисті дані, ваш ip-адреса, остання дата заходу на пошту, кількість листів, орієнтовна ім'я пошти та пароль.
Корисна порада
Якщо ви не пам'ятаєте ні свій e-mail, ні пароль до нього, то зверніться в службу підтримки Рамблер. У цьому випадку відновлення можливо тільки у випадку достовірних і повних даних, зазначених вами при реєстрації.