Як вилікувати відкладення солей.

Захворювання з назвою « відкладення солей» в медицині не існує. Зазвичай під цим виразом мається на увазі будь хвороба суглобів, що супроводжується обмеженням обсягу рухів, болями і хрускотом. Підхід до лікування таких станів має бути комплексним.
Вам знадобиться
  • - нестероїдні протизапальні препарати;
  • - протизапальні мазі;
  • - хондропротектори;
  • - соснові гілки.
Інструкція
1
В гострому періоді, коли біль в суглобах не дає спокою, приймайте нестероїдні протизапальні препарати. Віддавайте перевагу сучасним лікарським засобам з мінімальною кількістю побічних ефектів, наприклад, таблеткам, що містить мелоксикам або німесулід («Моваліс», «Найз» і ін.). Якщо ви обмежені в фінансах, приймайте препарати диклофенаку натрію та індометацину («Ортофен», «Індометацин»), але тільки після їжі для зменшення ризику пошкодження слизової шлунка.
2
У разі сильного болю крім таблеток, використовуйте мазі, що володіють протизапальною дією: «Капсикам», «Финалгон» і т.д. Наносите їх на шкіру в області хворобливих суглобів 2-3 рази на день.
3
Курсами по 3 місяці пийте препарати, які відносяться до групи хондропротекторів: «артрит», «Структум», «Дона», «Терафлекс» та інші. Вони захищають хрящову тканину суглобів від подальших ушкоджень. Після закінчення курсу зробіть перерву на 6-8 тижнів і відновите лікування.
4
Приймайте хвойні ванни. 300 г соснових гілок і шишок залийте 1,5 літрами окропу. Накрийте ємність кришкою і настоюйте протягом 12 годин. Потім процідіть отриманий настій і додайте в теплу воду (36-38 градусів) при прийнятті ванни. Тривалість процедури становить 15-20 хвилин. По закінченні визначеного часу НЕ обполіскують водою, а просто обітріть тіло рушником. Повторюйте хвойні ванни через день протягом 3 тижнів.
5
Після того як болі вщухнуть, приступайте до занять фізкультурою. Це може бути як спеціально розроблений комплекс лікувальної фізкультури для хворобливих суглобів, так і найпростіші рухи (згинання, розгинання, повороти). Поступово збільшуйте навантаження і обсяг рухів у суглобах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A6GUJ4NwUHk
Корисна порада
Зверніться до лікаря для з'ясування причин хвороби і визначення правильної тактики лікування «відкладення солей».