Як зробити світломузику.

Перетворити свій комп'ютер зі звичайного в оригінальний можна, просто придбавши до нього які-небудь забавні наворочені пристосування - забезпечити його вентилятором, що працює від USB, замовити незвичайне оформлення системного блоку. Але якщо ви вирішили вдосконалити свою машину власними руками, то можете спробувати забезпечити свій комп'ютер світломузикою. При програванні аудиодорожек в програмі WinAMP спеціальні світлодіоди влаштовуватимуть вам неземну красу.
Вам знадобиться
  • - паяльна лампа
  • - друкована плата для одностороннього монтажу
  • - чотири пари світлодіодів різних кольорів (або інша комбінація - вибирайте на свій смак)
  • - один 25-піновий роз'єм для підключення до LTP-порту
  • - резистори до світлодіоду
Інструкція
1
Спочатку мінус світлодіода (його коротку ніжку) припаяйте до шини, а довгу ніжку - до окремої ніжці, яка проводить струм. Якщо ви не знаєте, де у світлодіода плюс, а де мінус, то скористайтеся для перевірки батарейкою.
2
Припаяйте світлодіоди до відповідних доріжках резистора. Кожен світлодіод повинен бути підключений до свого резистору.
3
Зараз необхідно підключити светоелементом до комп'ютера. Для цього візьміть роз'єм паралельного порту. Нам потрібні висновки порту з другого по дев'ятий і двадцятого й п'ятого. Припаяйте до них окремі жили багатожильного дроту.
4
Другий кінець дроту з'єднайте з платою: двадцятого й п'ятого висновок з'єднайте з шиною, решта дроти - зі світлодіодами. Пам'ятайте, що чим нижче в смужці розташований світлодіод, тим до меншого номеру пина він повинен бути припаяний.
5
Заізолюйте зворотну частину плати - без виконання цієї операції при прикріпленні плати до комп'ютера може привести до короткого замикання або поломці LTP-порту.
6
Скачайте додаткову бібліотеку, покладіть її в директорію plugin в програмі WinAMP, або скачайте спеціальний інсталятор LED's flashing machine. Виберіть її як визуализатора. У тому випадку, якщо у вас стоїть Windows, який базується на NT, встановіть на свій комп'ютер програму під назвою Userport. Встановіть цю програму, запустіть, в лівій рядку введіть текст «0x378-0x378», натисніть «add», «start» та «update». Ось і готова ваша світломузика. Насолоджуйтесь!