Як навчитися професійної фотографії.

Інтерес до фотографії стрімко набирає обертів. Але, щоб не загубитися серед любителів, прагнете до професіоналізму. А для цього потрібно вчитися, вчитися і ще раз вчитися.
Вам знадобиться
  • Фотоапарат.
Інструкція
1
Запишіться на курси. Додаткові знання для початку навчання вам не знадобляться. Ви пройдете основи основ, студійну зйомку, портретну, фото в подорожі. Дізнаєтеся і такі важливі аспекти, як правильне освітлення, пристрій і можливості фотоапарата, композицію, обробку. Якщо ви спрямовані на вступ до спеціалізований ВНЗ, запишіться на курси при ньому. Наприклад, подібні заняття проводить ВДІК.
2
Накупіть навчальних матеріалів по професійній фотозйомці. Без них ніяк не обійтися. Вони детально опишуть, який фотоапарат потрібно купити, який об'єктив вибрати для зйомки. Вони збільшать ваш словниковий запас професійними термінами, такими як, наприклад, діафрагма, експозиція, експозамер і експокоррекция, і познайомлять з історією фотографії .
3
Придбайте фотоапарат. Звичайна мильниця тут не підійде. Вибирайте його ретельно і перед покупкою порадьтеся з професіоналом.
4
Освоюйте спеціальні програми для обробки фото (Photoshop). Навіть якщо ви станете фахівцем вищого рівня, що відбудеться не відразу, все одно свій матеріал знадобиться обробляти. Функцією «обрізати фото» тут не обійтися. Тут ваше знання має бути на вищому рівні.
5
Ходіть на майстер-класи та лекції, відвідуйте фотовиставки. Вчіться у «класиків» ремесла. Аналізуйте їх роботи; виділяйте особливості кожного; уявляйте, як те ж саме зробили б ви.
6
Тренуйтеся, практикуйтеся, намагайтеся. Вчіться на своїх помилках, шукайте власний стиль, імпровізуйте. Щоб виділитися на тлі інших шанувальників фото-мистецтва, треба мати власну, відмінну від інших, манеру. Наприклад, Едвард Хорсфорд ловить момент, коли лопаються повітряні кулі з водою. Фантазуйте і ви!