Як поміняти настройки, не заходячи в гру. встановити параметри гри не заходячи.

Поміняти настройки гри, не заходячи в неї, можливо лише в небагатьох випадках. Це потрібно, наприклад, для більш швидкого завантаження меню або інших елементів гри, а також для інших цілей.
Інструкція
1
Виконайте інсталяцію гри, якщо це не було зроблено раніше. Відкрийте на локальному диску вашого комп'ютера папку Games, Program Files або будь-яку іншу, в яку ви зазвичай виконуєте установку програм та ігор. Директорія може бути захищена від перегляду, змініть цей параметр в діалоговому вікні, вибравши відображення існуючих елементів. Це може трапитися, якщо ви заходите в папку вперше після установки операційної системи.
2
Знайдіть папку, яка називається відповідно назві вашої гри. Це також може бути директорія, що має в найменуванні назва фірми-розробника. В ній напевно буде безліч інших папок, перевірте кожну з них на наявність файлу конфігурації. Він може називатися Settings, Configuration, Game Settings і так далі. В потрібному з них ви знайдете настройки відеокарти, управління, складності гри і так далі.
3
Скористайтеся альтернативним методом зміни налаштувань гри. На робочому столі клацніть правою кнопкою миші по ярлику, перейдіть за місцем знаходження об'єкта, натиснувши при цьому у вікні, властивостей відповідну команду. Ви повинні опинитися в директорії з грою. Також ви можете скористатися для цього і способом, описаним вище.
4
Клацніть правою кнопкою миші по ярлику запуску гри, виберіть його властивості. Якщо там є додатковий пункт налаштувань параметрів гри, виконайте зміна конфігурації за своїм розсудом і відповідно до системними вимогами для запуску програмного забезпечення.
5
Застосуйте і збережіть зміни. Майте на увазі, що це ця функція також доступна тільки лише деяким іграм. Для зміни параметрів більшості з них вам все-таки доведеться запустити встановлену програму і вже через меню зробити необхідні зміни.
Корисна порада
Ставте настройки, відповідні конфігурації вашого комп'ютера і системним вимогам програми.