Як відкрити службу доставки.

Швидкість життя сучасних людей постійно зростає, і щоб заощадити особисте, деякі люди вважають за краще позбавитися від рутинних покупок продуктів, одягу, побутової хімії. Тому компанії по доставці стали в останнє десятиліття високоприбутковим і швидкозростаючим бізнесом.
Вам знадобиться
  • - реєстраційні документи;
  • - телефон, вихід в інтернет, довідник організацій;
  • - співробітники;
  • - постачальники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Для того, щоб почати такий бізнес у сфері доставки , необхідно зареєструватися як індивідуальний підприємець або організувати юридичну особу. В іншому випадку, діючи без офіційних документів на свій страх і ризик, ви можете бути залучені не тільки до адміністративної, але в деяких випадках і до кримінальної відповідальності.
2
Вложений для організації служби доставки практично не буде потрібно. Якщо ви збираєтеся на перших порах працювати самостійно, то в якості офісу можна використовувати власне житло, працюючи ледве не в ліжку. Вам знадобиться тільки телефон, комп'ютер з виходом в інтернет, довідник організацій вашого регіона.Сложно і затратно буде працювати без особистого автомобіля. Але в такому випадку можна буде найняти водія або кур'єра на авто. Також машину можна придбати в кредит.
3
Щоб отримувати прибуток не тільки від оплати послуг доставки , але і безпосередньо з продажів того чи іншого товару, налагодьте ділові зв'язки з різними підприємцями вашого регіону. Вам необхідно домогтися від них не тільки оптових, але і роздрібних знижок.
4
Дуже важливо встановити правильну ціну послуги. Вона може залежати від загальної вартості покупок, але у випадку, коли на вибір товару ви витрачаєте багато часу, має сенс зробити погодинну оплату. Але найголовніше, щоб клієнт відчував, що час, заощаджений їм, виправдовує матеріальні витрати.
5
Рекламні інструменти служби доставки можуть бути різними і будуть повністю залежати від цільової аудиторії. Якщо ви хочете привернути фізичних осіб, то підійдуть рекламні оголошення в друкованих виданнях, на радіо чи місцевому телеканалі, поштова розсилка. Для того, щоб про вас дізналися корпоративні клієнти, має сенс обдзвонити їх і розіслати комерційні пропозиції.