Як зробити фотомонтаж. квадроцикл з мотоцикла урал.

Не завжди є можливість з'єднати в кадрі фотоапарата відразу ж кілька елементів. Але завжди є шанс допрацювати вийшла фотографію, і додати до неї все, що тільки завгодно. У сьогоднішній інструкції ви можете дізнатися, як зробити забавний фото-монтаж і перетворити звичайну фотографію в шедевр художника! А для цього вам знадобиться всього нічого: якісна фотографія, Adobe Photoshop CS2 і трохи терпіння.
Інструкція
1
Виберіть фотографію, хорошу і якісну, розміром приблизно 2500х1800, з чіткими деталями і гарною передачею кольору.
2
В меню Image виберіть Adjustements - Shadow/Highlight. Тепер, рухаючи важелі, зробіть тон фото світлішим, приберіть зайві тіні, занадто різкі переходи.
3
В меню Adjustements застосуєте Photo filter, перейдіть в меню Filter і застосуєте фільтр «Акварель» (Watercolor). Розмийте краї зображення інструментом Blur. М'яким ластиком підітріть різкі краю фотографії.
4
Тепер потрібно створити новий документ. Для цього йдіть в меню File - New. За розміром цей новий документ створіть приблизно таким же, як попередній. Скопіюйте перше зображення і вставте в цей новий документ, а фон нового документа залийте злегка жовтуватим відтінком, щоб вийшов ефект паперу для акварелі. З'єднайте верстви командою Ctrl + E.
5
Знову створіть новий файл. В інтернеті знайдіть зображення підходящого мольберта, бажано у форматі gif, щоб не потрібно було вирізати його з малюнка. Зображення мольберта додайте в новий документ, відрегулюйте яскравість і контрастність.
6
На мольберті потрібно створити реалістичний аркуш паперу. Спочатку вгорі аркуша поставте крапку пензликом з м'якими краями. Під неї покладіть тінь - це буде кнопка. Тепер виберіть інструмент Спотворення (його можна викликати поєднанням Shift + Ctrl + x) і «загніть» куточки паперу. Відрегулюйте тіні до досягнення реалістичного результату. Виберіть інструмент Dodge Tool (Освітлення) і покладіть їм півтіні.
7
Знову створіть новий файл, більший за розміром, ніж всі інші. На ньому ви будете збирати картинку.
8
Знайдіть зображення баночки з пензликами, знову-таки, краще в форматі gif на білому або прозорому тлі, але якщо не вдалося знайти, то просто акуратно виріжте зображення баночки. Знайдіть зображення рамки для картини на білому фоні, виріжте по контуру. Вона теж піде в дело.Отищіте в інтернеті зображення людини, що сидить боком, обпершись рукою на коліно. Нам знадобиться тільки та його частина, де є коліно і рука на ньому. Це буде наш художнік.Для фону можна використовувати зображення книжкових полиць. Можете взяти ще кілька декоративних елементів - глобус, наприклад.
9
Тепер нам потрібно зібрати нашу картину. Першим додайте фон - книжкові полиці. Урізноманітніть їх якими-небудь декоративними елементами - картинками, древніми масками - загалом, так, щоб вийшла атмосфера творчої майстерні.
10
Далі додайте зображення мольберта, на мольберті за допомогою інструменту Transform розмістіть картину так, щоб площини збігалися. Потім збоку додайте зображення художника. Намагайтеся розташовувати всі деталі так, щоб картинка виглядала реалістично.
11
Додайте декоративні елементи - рамки, картини на задньому плані. Баночку з пензликами розмістіть на передньому плані. У кожного шару регулюйте яскравість і контрастність, щоб вони добре вписалися. Ваша картинка готова! Таким кумедним монтажем ви можете порадувати когось зі своїх друзів і близьких.