Як пити панангін.

Дефіцит магнію і калію веде до аритмії, підвищення артеріального тиску і порушення роботи серцевого м'яза. Тому для профілактики і лікування серцево-судинних захворювань призначають «Панангин» - препарат, що містить у своєму складі такі необхідні для організму мікроелементи.
Інструкція
1
Пийте панангин при лабораторно підтверджений дефіциті калію та/або магнію, а також для профілактики їх недоліку, який може бути спровокований прийомом сечогінних препаратів. У складі комплексного лікування приймайте панангин для лікування серцево-судинних захворювань.
2
У профілактичних цілях приймайте панангин по 1 таблетці тричі на день. Зазвичай тривалість прийому визначається лікарем і становить не менше 3-х місяців.
3
Існує й інша профілактична схема прийому панангина. Якщо ліки призначено вам в якості вітамінного препарату у міжсезоння (восени або навесні), пийте його двічі в день по 2 таблетки. Курс лікування в цьому випадку становить місяць.
4
Після перенесеної простуди, інтенсивного фізичного навантаження, при прийомі препаратів для схуднення або при дотриманні жорсткої дієти, пийте по 2 таблетки панангина тричі на день протягом двох тижнів.
5
При серцево-судинної патології пийте по 3 таблетки панангина тричі на день. Однак пам'ятайте, що ця доза є максимально допустимою і не може бути перевищена ні за яких умов.
6
Пийте панангин відразу після їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини (вода, сік, чай, морс і т.д.).
7
При появі побічних симптомів, таких як нудота, діарея, біль в епігастрії, різке зниження артеріального тиску, а також алергічної реакції (шкірне свербіння, гіперемія шкірних покривів, кропив'янка тощо), припиніть прийом панангина і зверніться до лікаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PCodvd7mlvQ
Корисна порада
При важкому перебігу серцево-судинних захворювань, а також при вираженому дефіциті магнію і калію, проконсультуйтеся з лікарем з приводу заміни таблеток на внутрішньовенні ін'єкції панангина. У цьому випадку лікування, як правило, проводиться в стаціонарі.