Як налаштувати динаміки. знайти вкладку регулювання звуку.

Іноді у користувачів Windows XP виникають проблеми з налаштуванням пристроїв введення та виведення звуку в системі, зокрема - з налаштуванням гучності динаміків.
Інструкція
1
Подивіться в трей - в нижню праву частину екрану. Якщо ви не знайдете там індикатора регулювання звуку, зайдіть в «Пуск», виберіть «Стандартні», потім «Розваги», і натисніть на розділ «Гучність».
2
Відкриється вікно управління звуком з регуляторами різних звукових параметрів комп'ютера. Пересуваючи покажчик вниз або вгору ви, тим самим, зменшуєте або збільшуєте гучність звуку. Поставивши галочку на «Вимк», ви відключаєте звук взагалі.
3
Регулювання покажчика з написом «Баланс» допоможе відрегулювати співвідношення звуку в правій і лівій колонці. Ви можете відрегулювати гучність таких параметрів, як «Wave» - гучність оцифрованих форматів; гучність MIDI-файлів, гучність відтворення компакт-дисків, гучність лінійного входу, мікрофона, динаміка ПК та інших параметрів.
4
Щоб відобразити повністю всі наявні в налаштуванні звуку параметри, відкрийте меню та виберіть «Властивості і параметри».
5
Виберіть настройку записи або настройку відтворення - залежно від того, налаштовуєте ви введення або виведення звуку, а потім відзначте галочками всі параметри, які повинні відображатися на лінії регулювання.
6
Настроюючи введення звуку в режимі запису, ви можете налаштувати рівень і гучність звукозапису з мікрофона, лінійного входу, MIDI, компакт-диска, додаткового входу та інших звукових портів.
7
Якщо піктограма меню налаштувань звуку не відображається на панелі завдань, виведіть її туди. Для цього відкрийте «Пуск» і «Панель управління», зайдіть в розділ «Звуки і аудіопристрої».
8
Відкрийте вкладку "Гучність" і поставте галочку біля фрази «Відображати значок на панелі завдань». Також в цій вкладці ви можете вручну відредагувати деякі звукові параметри.
9
У нижній частині вкладки ви побачите розділ настройки динаміків. Тут ви можете вказати, якими динаміками ви користуєтеся (стереоколонки, навушники, і так далі), і система підбере оптимальну настройку звуку залежно від вашого пристрою виводу.