Як заповнювати сайт контентом.

Якщо ви вирішили створити в інтернеті свій власний сайт і вже визначилися з тематикою. Вам потрібно вирішити яким чином ви будете наповнювати ваш сайт контентом. Щоб сайт був цікавий користувачеві, необхідно щодня публікувати цікаві матеріали.
Інструкція
1
Для наповнення сайт а контентом виберіть зі своєї тематики потрібний контент. Це: статті, новини, відео, фотографії і так далі.
2
Копіюйте чужу інформацію і публікуйте на своєму сайт е. Цей варіант найбільш простий і безкоштовний. Вам потрібно знайти кілька джерел найбільш придатною для вас інформації і копіювати з них статті та інші матеріали. Потім публікуйте їх на своєму сайт е. Однак з таким контентом ваш сайт не зможе набрати достатньої кількості відвідувачів. Так як буде не охоче індексуватися пошуковими і потрапить під «фільтр» за копіювання чужого контенту
3
Скануйте книги та іншу літературу по вашій темі і публікуйте її на своєму сайт е. Цей варіант більш довгий, але ви зможете отримати контент кращої якості. Його унікальність теж може бути під питанням, оскільки інші автори сайт ов так само можуть скористатися цим методом і раніше вас опублікувати відскановану літературу. З цим контентом ваш сайт буде краще індексуватися пошукачами, оскільки в інтернеті може взагалі не бути повторів і ваші статті будуть вважатися унікальними.
4
Переписуйте чужі статті своїми словами. Такий спосіб називається «рерайт» і він дуже поширений в інтернеті, оскільки таким чином ви отримаєте унікальний контент. Для цього вам потрібно знайти сайт схожою з вашим тематики і зберегти вподобане статті у себе на комп'ютері.
5
Потім, прочитавши статтю, починайте переписувати її своїми словами, дуже корисно доповнити статтю своєю інформацією, якщо ви добре знайомі з тематикою. Такі статті дуже добре індексуються пошуковиками і вважаються унікальними. Для того щоб перевірити вашу статтю на унікальність зайдіть на сайт advego.ru в розділ «Advego Plagiatus - перевірка унікальності тексту», скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програму Advego Plagiatus за допомогою неї перевірте унікальність вашої статті і виправте її при необхідності.
6
Купуйте статті у копірайтерів та замовляйте наповнення сайт а контентом. В інтернеті ви знайдете масу сервісів які за гроші будуть наповнювати ваш сайт необхідною кількістю унікальних статей хорошої якості.
7
Пишіть статті самостійно. Хоч це і найбільш трудомісткий процес, що займає більшу кількість часу ніж всі інші. Але таким чином ви отримаєте унікальні статті і в результаті зробите найбільш якісний сайт .
Корисна порада
Додавайте до статей картинки, відео та інші тематичні матеріали для того щоб користувач зайшов на сайт, отримав максимум шуканої інформації.