Як облаштувати кімнату по фен-шуй.

Коли фен-шуй тільки прийшов в Росію, багато хто вважав його черговим модним пошестю, від якого через деякий час не залишиться сліду. Але минув час, а фен-шуй і раніше цікавий людям. Практика показала що люди, такі рекомендаціям майстрів фен-шуй, дійсно покращують своє життя. І якщо «від перестановки місць доданків сума не змінюється», то від перестановки предметів в кімнаті, відносини у вашій родині можуть змінитися.
Вам знадобиться
  • талісмани, рослини, гроші
Інструкція
1
Зверніть увагу на форму кімнати. В фен-шуй найбільш сприятливою формою вважається класичний чотирикутник (квадрат або прямокутник). Якщо ж у вас, наприклад, є п'ятий кут, постарайтеся «випрямити» його за допомогою інтер'єру чи декору. Перед виступаючими кутами не можна ставити крісло або діван.Дефекти стелі необхідно приховати. Вам можуть допомогти шпалери, але буде краще, якщо ви зробите натяжна або підвісну стелю.
2
Розставте диван і крісла таким чином, щоб вони примикали узголів'ям до стіни. При цьому вхід в кімнату має бути видно з будь-якого сидячого місця.
3
Повісьте в кімнату кришталеву круглу люстру. Кришталь не тільки генерує позитивну енергію, але і рівномірно розсіює і розподіляє її по всьому помещенію.Еслі в кімнаті кілька зон (зона відпочинку біля телевізора, зона прийому гостей і т.д.), бажано, щоб кожна з них мала автономне освітлення.
4
Відмовтеся від будь-яких агресивних зображень на стінах (африканські маски, що лякають картини). Віддайте перевагу красивим пейзажам.
5
Залиште центр вітальні вільним від меблів. Якщо дуже хочеться, поставте туди круглий журнальний столик. Для залучення благополуччя можна прикрасити його низької керамічної вазою.
6
Виділіть у кімнаті «щасливе» місце. Для його визначення скористайтеся інтуїцією. У «щасливому» місці вам повинно бути найбільш затишно. Додайте там талісмани і квіти, ні в якому разі не тримайте важкі предмети.
7
Зверніть увагу на лівий верхній кут стіни, протилежної входу в кімнату . На Русі його звали «червоний кут», в фен-шуй звуть «точкою багатства». Не змушуйте його меблями, краще поставте там красиві квітучі рослини.
8
Позбавтеся від старих непотрібних речей, вони блокують надходження позитивної енергії.
Корисна порада
Слідуючи китайській традиції, пам'ятайте російське прислів'я: «На бога надійся, а сам не зівай». Якщо ваша квартира облаштована по фен-шуй, а ви влаштовуєте скандал через брудних шкарпеток під ліжком або немитого посуду, то потрібно оновити не лише кімнату, але і своє ставлення до близької людини.