Як додати російську клавіатуру.

Не всі комп'ютери містять російську розкладку клавіатури за замовчуванням. Найчастіше з додаванням додаткової розкладки виникають деякі труднощі, оскільки настройки заховані в системі досить далеко.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що російська розкладка клавіатури не було додано раніше. Для цього використовуйте поєднання клавіш Shift + Alt/Ctrl, або, якщо не призначено швидкого доступу до зміни клавіатури, скористайтеся мовною панеллю в самому низу екрану. Для цього клацніть по піктограмі і подивіться, чи є в списку російська розкладка, якщо ні, виправте цей параметр за допомогою налаштувань конфігурації системи у відповідному пункті панелі управління.
2
Відкрийте меню «Мова і регіональні стандарти» в панелі управління вашим комп'ютером. У вас з'явиться вікно налаштувань мовної панелі. Тут ви можете додавати нові розкладки клавіатури, видаляти непотрібні, змінювати поєднання клавіш для керування введенням, налаштувати клавіатуру певним чином при роботі в окремих програмах та багато інших.
3
Найкраще перед тим, як робити будь-які зміни в системі, створіть точку відновлення для швидкого відкоту до попередніх значень. Це скоротить вам час, якщо раптом ви помилково налаштуєте розкладку неправильно. Це можна зробити за допомогою списку стандартних службових програм у меню «Пуск».
4
Відкрийте вкладку «Мови». Праворуч ви побачите кнопку «Детальніше, натисніть її. У новому вікні, переконайтеся, що галочкою не зазначено ні один з пунктів на вкладці «Додатково», особливо додаткові текстові служби. Поверніться на першу вкладку.
5
Натисніть кнопку «Додати», виберіть російську розкладку клавіатури, а також ті, якими будете користуватися надалі крім неї. Відкрийте параметри клавіатури і призначте зручні для вас клавіші перемикання мов введення. У новому вікні натисніть на зміну поєднання клавіш, зробіть потрібні зміни і збережіть їх. Закрийте усі вікна за допомогою почергового натискання кнопки «Ок».