Як відновити волосся після змивки.

У прагненні кардинально міняти свою зовнішність жінки часто забувають про здоров'я. Особливо це стосується волосся. Часте перефарбування та вплив інших хімічних речовин, таких як засіб для видалення пігментів фарби (смивка), наносять волоссю значної шкоди, роблячи їх сухими і тьмяним.
Інструкція
1
Необхідно пам'ятати, що після використання змивки буде потрібно підбирати абсолютно інші засоби по догляду за волоссям. Тому вибирайте спеціальний шампунь і бальзам-ополіскувач, які призначені для пошкоджених і сухого волосся. По можливості віддайте перевагу засобам з натуральними екстрактами кропиви, просо, хмелю. Вміщені в просо речовини сприяють відновленню структури волосся, а хміль зміцнює їх. Бажано вибирати засоби з однієї серії. Як правило, серії по догляду за пошкодженими волоссям також містять інтенсивну маску і бальзам, який не вимагає змивання.
2
Крім використання традиційних засобів по догляду за волоссям, потрібно 1-2 рази на тиждень робити спеціальні маски, які дуже просто приготувати з доступних продуктів. Найбільш відома маска для сухих і сильно пошкоджених волосся готується з реп'яхової олії. Перед застосуванням підігрійте його на водяній бані для більш комфортного нанесення і для посилення інтенсивності дії. Кількість масла визначається довжиною волосся. Можете додати в нього масляні розчини вітамінів А і Е, які є в будь-якій аптеці. Таку суміш потрібно втерти в коріння і нанести на всю довжину волосся, приділяючи особливу увагу найбільш ушкоджених ділянок, і замотати целофаном, а зверху - рушником. Цю маску слід тримати на волоссі приблизно годину, можна навіть більше. Деякі жінки залишають масло на всю ніч, щоб досягти максимального ефекту. Також відмінний засіб для відновлення структури волосся - кунжутне масло. Воно додає волоссю еластичність і пружність, роблячи їх більш м'якими і слухняними. Його застосування аналогічно застосуванню реп'яхової олії. Можна також його комбінувати з іншими оліями: оливковою, обліпиховою, касторовою. Такі маски сприяють прискоренню росту волосся, і ви швидше зможете відростити здорові та красиві волосся .
3
Необхідно дбати про здоров'я волосся і зсередини. Приймайте спеціальні вітамінні комплекси, призначені для поліпшення стану волосся.