Як приготувати гарбуз із медом. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Гарбуз з медом найкраще готувати шляхом випікання. Тоді смак самої гарбуза виходить більш яскравий і повноцінний. Використовуйте, приготовлену таким чином гарбуз для прикраси столу, це прекрасний десерт для дітей і дорослих.
Вам знадобиться
    • гарбуз;
    • мед;
    • духовка.
Інструкція
1
Підберіть гарбуз середнього розміру. Вимийте її під струменем проточної води. Обсушіть паперовим рушником.
2
З вимитої гарбуза витягніть насіння. Для цього, використовуючи великий ніж, розріжте гарбуз уздовж навпіл. Після чого іншим ножем з круглим вістрям або ложкою вийміть м'який шар з насінням.
3
Кожну з половинок розріжте на прямокутники, найкраще розміром приблизно п'ять сантиметрів в довжину і шість завширшки. Розрізати можна на будь-який довільний розмір по вашому розсуду.
4
Тепер візьміть кожен з приготованих шматочків гарбуза і з внутрішньої сторони (не з боку шкірки) змастіть їх медом. Найкраще робіть це шляхом занурення гарбузового шматочка в мед. Після обмазиванія медом викладіть змащені шматочки на деко шкіркою вниз.
5
Розігрійте духовку. Запікайте в духовці гарбуз в меді при температурі 180 градусів приблизно 30 хвилин. Гарбуз буде готова, коли шматочки стануть м'якими при проколюванні.
6
Як варіант приготування, додайте до приготованим до випічки гарбузово-медовим шматочках трохи кориці і цедри апельсина, перед тим як ставити їх в духовку. Для цього: - наріжте гарбуз на дрібніші шматки, приблизно два сантиметри в довжину і два в ширину; - необов'язково змащувати кожен шматочок окремо. Покладіть всі шматки у вогнетривкий посуд, полийте медом; - Зріжте шкуру з апельсина, намагаючись не зачепити білий шар. Подрібніть і додайте до тикве.- Сік з апельсина вичавіть і налийте в загальну массу.- Корицю додайте в останню чергу. - За час випікання перешкодьте отриману масу рази два - три.
Зверніть увагу
Шкірку з гарбуза перед випічкою з медом не знімайте, інакше гарбуз розвалиться і блюдо перетвориться в пюре.
Корисна порада
Ви можете використовувати приготовлену таким чином гарбуз і як окрему страву, а також для начинки до пирогів, нарізавши шматочки більш дрібно.