Як навчитися усвідомленому сну.

Прелесть усвідомлених сновидінь не потребує довгих описах. Сон - це те саме місце, де ви можете робити все, що вам завгодно, все, про що ви мріяли. На жаль, більшість людей не вміє керувати своїми снами і втрачає цю прекра сную можливість реалізувати себе. А навчитися цьому не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • - блокнот;
  • - ручка;
  • - диктофон;
  • - фігурка невеликого розміру (брелок, іграшка з кіндер-сюрпризу).
Інструкція
1
Переконайтеся, що ви готові приділити усвідомленим сновидінням достатню кількість часу, так як тренуватися доведеться не день-два і навіть не місяць. Якщо ви повні терпіння і рішучості, можна приступати до навчання усвідомленим сновидінням.
2
Почніть записувати свої сни. Робити це можна як у звичайному блокноті, так і надиктовувати свої сни на диктофон - зараз він є в кожному мобільному телефоні і mp3-плеєрі. Ви швидко зрозумієте, який із цих способів вам зручніше. Записувати сни потрібно відразу ж після пробудження. Якщо перед цим ви вирішите сходити вмитися і приготувати собі каву, навряд чи ви потім що-небудь згадаєте. Якщо ви прокинулися вночі, не зволікаючи запишіть сон.
3
Вам може здатися, що вночі у вас не було ніяких сновидінь. Якщо у вас часто бувають подібні проблеми, ставте будильник хвилин на десять раніше, щоб після пробудження у вас був час зануритися в стан напівсну - так згадувати сон набагато ефективніше. Найчастіше люди не пам'ятають своїх снів, коли ведуть виснажливий одноманітний спосіб життя. Намагайтеся, щоб кожен ваш день хоч чимось відрізнявся від попереднього.
4
Для того щоб навчитися керувати сном, ви повинні усвідомити, що перебуваєте у сні. Покладіть в кишеню улюблених джинсів якусь дрібницю - фігурку з кіндер-сюрпризу, брелок, опуклу намистину і регулярно вертите цей предмет в руках, запам'ятовуючи кожен вигин. Запам'ятайте, які на дотик шпалери у вашій квартирі, як пахнуть духи вашої дівчини. Всі ці спостереження потрібні для того, щоб у сні, поставивши собі запитання «Сплю я чи ні?», Ви могли б сунути руку в кишеню, намацати брелок і зрозуміти, чи відповідають ваші відчуття реальності чи ні.
5
Також вірний спосіб зрозуміти, спите ви чи ні - прочитати який-небудь текст, потім відійти на метр і прочитати його ще раз. У сні текст неодмінно зміниться.
6
Після того як ви переконалися в тому, що перебуваєте у сні, починайте змінювати реальність на свій розсуд. З першого разу у вас може нічого не вийти, але з третьої-четвертої спроби ви з подивом виявите, що можете контролювати ваш сон і зараз здатні відправитися куди завгодно - хоч провідати прабабусю, хоч на Місяць.