Як навчитися розуміти тварин.

Власнику будь-якого домашньої тварини з часом починає здаватися, що його собака, кішка або хом'ячок неймовірно розумні, розуміють людську мову і навіть намагаються щось по-своєму відповісти коханому господареві. І як було б здорово вивчити мову тварин і вміти розмовляти з домашнім улюбленцем.
Інструкція
1
На жаль, чудесні напої, випивши які, можна почати розуміти мову птахів і звірів і розрізняти слова в шелесті листя, зустрічаються тільки в казках. Зате в реальному житті уважний власник тварини може з поведінки свого вихованця зрозуміти те, що той хоче сказати.
2
Один з найважливіших органів тваринного, за допомогою якого воно може спілкуватися з людиною - це хвіст. Всім відомо, що, коли собака шалено крутить хвостом на всі боки, вона відчуває радість, і кожен господар, приходячи додому, не раз бачив, як його вірний пес сидить під дверима, виляючи хвостом. У кішок ж рухи хвостом означають зовсім інше. Так, якщо кішка виляє хвостом, значить, вона чимось роздратована, її щось злить і, цілком можливо, вона зараз кинеться на кривдника. Якщо ж сіпається лише кінчик хвоста - у кішки грайливий настрій, щось викликало її цікавість. Якщо вона в цей момент і кинеться, то лише для того, щоб розібратися з фантиком від цукерки чи вашими тапками.
3
Дуже багато що можна зрозуміти по гавкоту собаки. Людина, яка містить пса не перший місяць, і сам помітить, наскільки різниться гавкіт собаки в той момент, коли по саду сновигають чужі люди, коли до ганку підкинули сліпого кошеняти, і коли по сусідству з'явилася зграя бродячих собак. Згодом вам буде достатньо почути гавкіт вашої собаки, щоб зрозуміти, що відбувається у вас у дворі.
4
Безсумнівно, у вашого вихованця є звички, які притаманні лише йому. Поспостерігайте за ним кілька днів, і ви без праці навчитеся розуміти, коли ваш звір хоче їсти, коли грати, а коли у нього щось болить. Більш того, заманюючи вас вранці на кухню, ваша кішка або собака буде дивуватися вашій некмітливості, якщо ви не зрозумієте відразу, що вона від вас хоче.
5
Частіше розмовляйте з власниками таких же папужок, рибок або померанских шпіців, як у вас. Господарі із задоволенням розкажуть вам, як вони спілкуються зі своїми улюбленцями, що допоможе і вам з вашим вихованцем краще розуміти один одного і без всяких чарівних зіль.