Як відрегулювати двірники.

Давно минув той час, коли на автомобілях рушали тільки в хорошу погоду. Сьогодні кожний транспортний засіб обладнано двірниками, які покликані забезпечити хороший огляд водієві при будь-яких метеоумовах. Іноді для ефективності роботи двірників потрібно їх правильно налаштувати.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ;
  • - дрантя;
  • - дрібна шкурка.
Інструкція
1
Зніміть мінусову клему акумулятора. Щоб зняти двірники , поверніть їх вертикально, від'єднайте гайки, що прикріплюють двірники до обертального механізму. Проведіть повний розбір і демонтаж двірників.
2
Огляньте пружини щіток. У разі якщо вони втратили пружність або пошкоджені, замініть щітки новими. Перевірте щеткодержатель. Зверніть увагу на плавність руху щіток і легкість їх переміщення. Виявлені відколи й інші сліди зносу, навіть при наявності ефективної роботи на даний момент, кажуть про швидкий вихід щіток з ладу.
3
Приготуйте дрібну шкурку і зачистите колектор. Подряпини, ризики та інші прикмети дефектності впливають на коректність роботи деталі. При сильному зносі рекомендується замінити весь редуктор з електродвигуном в зборі.
4
Окремо перевірте роботу якоря колектора. Якщо він заїдає або працює нерівно, при цьому видаючи підвивати звуки, той можна зачистити деталь дрібної шкуркою. Однак, як показує практика, такий якір краще також замінити.
5
Перевірте роботу шестерні редуктора. Поламані або дефектні зуби свідчать про неробочому стані деталі. Тяги двірників - наступна деталь, яку необхідно налаштувати. Від довгого використання вони гнуться, тому їх необхідно виправити. Якщо не вдається це зробити, купите нові тяги в зборі.
6
Ще одне проблемне місце, яке необхідно оглянути - це контакти механізму двірників, які відповідають за їх автоматичну зупинку. Знову візьміть дрібну шкурку і зачистите підгорілі контакти. Особливу увагу приділіть всім гумовим ущільнювачам. Звертайте увагу на тріщини, потертості деталей; відсутність пружності також свідчить про те, що краще, не чекаючи дефектного спрацьовування деталі, замінити її новою.
Корисна порада
Досвідчені водії радять міняти всі гумові ущільнювачі і пружини незалежно від результатів огляду їх якісного стану.