Як відіпрати жовті плями на білому. чому на білих речах з'являються жовті плями.

На вашої улюбленої речі з'явилися плями . Вона ще довго могла б вас радувати, але що робити з цими розлученнями і жовтими плями ми на ній? Першим ділом встановлюємо природу забруднень. Зазвичай це плями поту, які до того ж мають неприємний запах, або від чаю. Відіпрати їх практично неможливо, можна тільки вивести.
Вам знадобиться
  • - мило;
  • - перекис водню;
  • - відбілюючий засіб;
  • - суміш гліцерину з нашатирним спиртом;
  • - миючий засіб Fairy.
Інструкція
1
Випробуйте перший спосіб видалення жовтого плями : обробіть його бензином, а потім ганчірочкою, змоченою в аміачних розчинах, ретельно протріть місця забруднення, захопивши площу тканини трохи більше плями . Після цього виперіть річ в мильній воді.
2
Багато свіжі плями можна запрати милом, і вони зникнуть. Ряд жінок воліє використовувати господарське: намиленную річ потрібно залишити на кілька годин, а потім випрати під струменем гарячої води.
3
Жовтуваті розводи, які щойно з'явилися, можна протерти серветкою, змоченою в трьохвідсотковий розчині перекису водню, потім річ ретельно виполоскати і висушити на сонці.
4
Якщо у жовтих плям інша природа, то спробуйте випрати річ в пральній машині з використанням спеціального відбілюючого кошти (наприклад, VANISH або БОС). Гірше не буде, бо річ біла, а плями можуть зникнути. Тільки при цьому слід ретельно вивчити характеристики тканини, чи можливо її взагалі піддавати пранню в пральній машині, і якщо - так, то при якій температурі.
5
Якщо ви пролили на білу річ чай, то плями такого роду видаляються за допомогою суміші гліцерину з нашатирним спиртом, а застарілі плями можна спробувати видалити розчином щавлевої кислоти, розчинивши половину чайної ложки в склянці води. Потім річ слід випрати в мильному розчині, додавши на літр води дві чайні ложки нашатирного спирту. Також жовті плями від чаю можна вивести декількома краплями лимонного соку, ретельно простирав і прополоскавши в теплій воді після цієї процедури.
6
Є ще один спосіб, рецептом якого охоче діляться один з одним домогосподарки, однак, комусь він може здатися дивним. Пляма можна вивести за допомогою засобу для миття посуду, наприклад, Fairy. Бризніть невелика його кількість на річ, заперіть і добре сполосніть. Ви побачите, що засіб для чищення дійсно виведе ненависне пляма.