Як підключити два системних блоки.

Для з'єднання двох комп'ютерів в локальну мережу можна застосувати кілька методів. Багато залежить від кінцевої мети здійснення даного з'єднання. Для створення мініатюрної домашньої мережі можна не використовувати роутер або світч.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Придбайте мережевий кабель з LAN-коннекторами на обох кінцях. Не використовуйте занадто довгий дріт, щоб не знижувати швидкість обміну даними всередині мережі. Підключіть його до мережевих карт обох комп'ютерів і включіть ці ПК. Якщо у вас є необхідність підключити обидва комп'ютера до інтернету, то придбайте додаткову мережну карту.
2
Встановіть цей пристрій в один з комп'ютерів і перемкніть. Обов'язково поновіть драйвери для всіх мережевих карт. З'єднайте з цим мережним адаптером кабель підключення до інтернету. Налаштуйте з'єднання з інтернетом, використовуючи для цього стандартні параметри.
3
Перейдіть до властивостей щойно створеного підключення. Відкрийте меню «Доступ». Поставте галочку напроти пункту «Дозволити використовувати дане підключення до інтернету іншим мережевим користувачам». Обов'язково у наступному пункті відкритого меню вкажіть ту локальну мережу, яку утворюють два ваших комп'ютера.
4
Тепер перейдіть до налаштування іншого мережевого адаптера. Виберіть властивості протоколу інтернету TCP/IPv4. Активуйте параметр, що дозволяє використовувати постійний IP-адресу. Введіть у відповідне поле цифри 201.101.156.1. Натисніть клавішу Tab і подивіться маску підмережі. Збережіть налаштування цієї мережевої карти.
5
Перейдіть до другого комп'ютера. Виконайте налаштування мережевої карти, відкривши властивості протоколу інтернету TCP/IPv4. Введіть значення IP-адреси, яке буде співпадати з IP комп'ютера-сервера першими трьома сегментами, наприклад 201.101.156.10. Тепер знайдіть поля «Бажаний сервер DNS» і «Основний шлюз». Введіть в них IP-адресу першого комп'ютера. Збережіть налаштування цього мережевого адаптера. Виконайте перепідключення до інтернету на комп'ютері-сервері. Перевірте наявність доступу в інтернет у обох ПК.