Як вибрати зарядний пристрій.

Без стільникового телефону складно уявити життя сучасної людини - але для того, щоб телефон безперебійно забезпечував вас зв'язком і супутніми зручностями, його необхідно час від часу заряджати. Для цього існують зарядні пристрої для мобільних телефонів, що додаються до кожної моделі при покупці. Іноді зарядні пристрої, що додаються в комплекті до телефону, ламаються - і покупець встає перед проблемою вибору нового зарядного пристрою. Як же підібрати підходящий і функціональний зарядник для свого телефону?
Інструкція
1
Для початку визначитеся, який тип зарядного пристрою вам потрібен - пасивне, подібне тим, що додаються до телефонів при покупці, або імпульсне.
2
Перевага пасивного зарядного пристрою з трансформатором - у тому, що він, перетворюючи ток з мережі в харчування для стільникового телефону, ніяк не демонструє закінчення зарядки і не дає зрозуміти, скільки залишилося до її кінця. Час для зарядки варіюється в залежності від новизни і типу акумулятора, і якщо заряджати акумулятор занадто довго, він просто може зіпсуватися. В цьому сенсі набагато більш зручними є імпульсні зарядні пристрої, які мають індикатор або таймер, який є обмежувачем зарядки.
3
Імпульсні пристрої також мають недоліки - наприклад, заряджаючи неповністю розряджений акумулятор, ви ризикуєте перезарядити його і посприяти зниженню терміну служби акумулятора та його продуктивності.
4
Також існують зарядки на микропроцессорном управлінні із запобіганням випадкової перезарядки, але, незважаючи на їх високу надійність, для стільникових таких зарядних пристроїв практично не існує. Крім того, такі зарядні пристрої дуже дороги і підходять не для всіх типів акумуляторів.
5
Купуйте зарядний пристрій, відповідне по потужності, зазначеної в характеристиках, потужності, необхідної для зарядки телефону. Також роз'єм зарядного пристрою повинен підходити роз'єму в телефоні, щоб запобігти пошкодженню апарату.
6
Якщо ваш телефон підтримує зарядку від комп'ютера - користуйтеся цією зручною функцією: вона виключає небезпека перезарядки і підтримує акумулятор в хорошому стані, а також дозволяє одночасно заряджати телефон і користуватися його контентом через комп'ютерний інтерфейс.