Як закачати карту в навігатор. Як закачати на навігатор нові карти.

За останні роки GPS- навігатори отримали досить велике поширення. Вони зручні, їх можна налаштувати «під себе». Шляхом нескладних маніпуляцій ви також можете самі завантажувати карти в навігатор.
Вам знадобиться
  • - GPS-навігатор;
  • - персональний комп'ютер;
  • - паперова карта.
Інструкція
1
Подумайте, як ви будете встановлювати нові карти. Можна їх відсканувати і завантажити в якості зображень, скачати з інтернету або купити пакет програмного забезпечення з уже встановленими картами. Увімкніть навігатор, після чого виберіть потрібний варіант додавання в меню нових карт з декількох запропонованих.
2
На сайті виробника навігатора придбайте карту потрібної вам області. Версій карт, як європейських, так і інших країн, існує чимало. З них частина вже включена в навігатор, однак деякі інші потрібно купувати окремо. Карти якихось певних місць також можна знайти в інтернеті, причому досить швидко - за ключовими словами.
3
Підключіть пристрій навігації до персонального комп'ютера за допомогою кабелю з комплекту. Навігатор просканує жорсткий диск вашого ПК на наявність нових карт, після чого в автоматичному режимі почне їх завантажувати.
4
Якщо у вас вдома є паперова карта потрібної вам області, відскануйте її. Карту розташовуйте по можливості так, щоб та була орієнтована на північ.
5
Далі збережіть відскановане зображення у форматі JPEG, так як більшість GPS-навігаторів підтримує перегляд зображень у цьому форматі.
6
На паперовій карті визначте ключові точки на даній місцевості, дізнайтеся їх координати (широта, довгота). Отримані дані занесіть у вигляді списку в текстовий файл, створений на комп'ютері. Збережіть цей файл у форматі HTM.
7
На GPS-пристрої створіть нову папку. Тепер з комп'ютера в неї завантажте зображення карти і текстовік з координатами. Щоб переглянути завантажену карту, виберіть її зі списку у відповідному меню. Переконайтеся в тому, що пристрій зчитує координати, які ви вказали, а картинка проглядається чітко і досить яскраво. Цей спосіб, звичайно, більш трудомісткий, ніж скачування карт з інтернету. Однак він має право на життя і може вас здорово виручити в тому випадку, якщо ту чи іншу карту ви в інтернеті знайти не зможете або у вас просто немає до нього доступу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Jh0blpmauvA