Як приховати ip в локальній мережі.

У тих випадках, коли на комп'ютері міститься важлива інформація, яка потребує підвищеної захисті, або сам комп'ютер виконує важливі функції, необхідно приховати його місце розташування в мережі від сторонніх користувачів. В операційній системі Windows передбачено ряд сервісних команд, які полегшать виконання цього завдання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Запустіть командний рядок. Для цього натисніть на кнопку «Пуск» і виберіть пункт «Командний рядок» у розділі «Стандартні» або запустіть утиліту через команду cmd - «Виконати». Командний рядок необхідна для введення спеціальних команд, виконання яких не потребує графічному поданні.
2
Наберіть в рядку введення «net config server/hidden: yes» і натисніть Enter. Дана комбінація символів являє собою спеціальну процедуру налаштування мережевих параметрів таким чином, щоб ваш комп'ютер не був видний в мережі . Якщо ви хочете конфігурувати параметри команди самостійно, введіть net help config server і натисніть Enter. Командний рядок відобразить перелік варіантів введення даної процедури. Якщо командний рядок вам більше не потрібна, закрийте вікно.
3
Якщо вам знадобиться вивести комп'ютер з прихованого режиму, знову запустіть командний рядок і введіть потрібну процедуру. Виведіть допомогу по команді, щоб вказати потрібні параметри. З простих способів приховування комп'ютера в мережі є також варіант зміни назви робочої групи, до якої належить ваш комп'ютер в мережі . Також допоможе зміна маски під мережі на унікальний номер - це можна зробити в налаштуваннях мережевого з'єднання.
4
Також можна скористатися спеціалізованими сервісами в інтернеті, які без проблем дозволяють приховувати реальний IP адреса. Це допомагає при локальній мережі , і одночасно відкритої сесії в інтернеті. Зайдіть на сайт 2ip.ru. Далі знайдіть сервіс «Анонимайзер». Натисніть туди і виберіть країну, IP якій буде відображатися на сайтах, які ви в подальшому будете відвідувати. Далі напишіть сайт, на який потрібно зайти, і натисніть кнопку «Далі».