Як дотримуватися правил дорожнього руху.

Знати правила дорожнього руху ще не означає дотримуватися їх. Більш того, деякі водії взагалі вважають, що правила придумали для чайників, а досвідчені водії можуть орієнтуватися на власну інтуїцію. Але практика показує, що найстрашніші аварії відбуваються саме через грубе порушення ПДР. Так як навчитися дотримуватися встановлених правил і при цьому не створювати незручностей для інших водіїв?
Інструкція
1
Багато суперечок відбувається навколо проїзду на жовтий сигнал світлофора. Він сигналізує про те, що зараз запалиться червоний, але сам по собі не є заборонним. Адже в ПДД чітко сказано, що ви маєте право проїхати на жовтий сигнал, якщо не встигаєте загальмувати. Цією вивертом і користуються водії. Перед світлофором ви повинні враховувати свою швидкість. Якщо ви бачите, що світлофор горить вже давно, то найімовірніше він скоро замигает, а значить, сенсу прискорюватися немає, проскочити ви не встигнете. А якщо він загорівся недавно, то краще швидше проїхати перехрестя.
2
Поведінка в пробках окрема тема. Стояти в них не хочеться нікому, і водії намагаються об'їхати її будь-якими способами, частіше - по узбіччю дороги. А пробка при цьому менше не стає. Навпаки, частіше невеликий затор розтягується саме через те, що комусь колись постояти зайвих п'ять хвилин. Адже якщо машини, які стояли в кінці, пролазять в початок, середина потоку практично не рухається. Ті, хто на початку, зобов'язані пропускати з'їжджають з узбіччя, і рух практично паралізується. Проявіть терпіння - вигадали кілька хвилин не варті того, щоб трястися по узбіччю і вислуховувати цілком обгрунтовані звинувачення інших водіїв.
3
Дотримуйтесь швидкісного режиму - це одна з основ безпеки. Дозволена швидкість в населеному пункті - 60 км/год. На цій швидкості простіше швидко прийняти рішення і зупинитися без наслідків для інших учасників руху . Але в першу чергу, дотримуйтесь швидкість потоку. Якщо ви їсте в лівому ряду, де всі їдуть більше 60 км/год, дотримуватися правил ставати небезпечно для життя. Звільніть цю смугу для «гонщиків», а самі перебудуйтеся в правий ряд.
4
Іноді чітке дотримання ПДР розходиться з реальною дорожньою обстановкою. В цьому випадку ви повинні керуватися здоровим глуздом і прогнозувати ситуацію. Але ні в якому разі не можна піддаватися стадному інстинкту і грубо порушувати правила.