Як прибрати підпалини з брюк.

Прасування - процес не завжди приємний, але необхідний. Напевно кожна господиня принаймні раз в житті підпалила хоча б одну річ. Якщо неприємність все ж таки трапилася - не варто відразу позбуватися від зіпсованої одягу. Адже злощасний жовтуватий слід можна усунути.
Інструкція
1
Щоб усунути підпалини від праски з брюк і будь-який інший одягу, нанесіть лимонний сік на зіпсоване місце, зверху трохи присипте цукровою пудрою і залиште все в такому вигляді до повного висихання. Як тільки річ підсохне - виперіть її в холодній воді.
2
Змочіть підпалини на брюк ах в холодній воді, після чого присипте вологе місце дрібною сіллю. Бажано, щоб мокра пляма висохло на сонці. Після остаточного висихання необхідно додатково прополоскати брюк і в холодній воді.
3
підпалин на брюк ах також усувається за допомогою перекису водню. Нанесіть трохи перекису на проблемну ділянку. Дочекайтеся повного висихання обробленої ділянки. Потім прополощіть брюк і в холодній воді.
4
Розріжте навпіл головку ріпчастої цибулі. Протріть внутрішньою стороною половинки цибулини проблемну зону на брюк ах. Далі нанесіть на підпалини трохи порошку, розведеного у воді, і потріть (порошок можна замінити рідким засобом для делікатного прання). Потім необхідно ретельно прополоскати одяг в холодній воді.
5
Якщо підпалина залишилася на світлих брюк ах з льону або бавовняної тканини - не впадайте у відчай. Все, що необхідно зробити - це змішати в тазу холодну воду і прокислою молоко. Замочіть в отриманому розчині брюк і. По закінченню 7-8 годин виперіть одяг.
6
Вищеперелічені методи найчастіше виявляються ефективними, але в деяких випадках можуть і не принести бажаного результату. Все-таки тут потрібно враховувати багато факторів, включаючи різновид і структуру тканини. В такому випадку вам краще звернутися за кваліфікованою допомогою в хімчистку, де стараннями фахівців ваші брюк і напевно знову придбають належний вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-FqHmnheLqw
Зверніть увагу
Перед безпосереднім видаленням підпалин з брюк і будь-який інший одягу, обов'язково зробіть наступне: - пройдіться по тканині пилососом; - ретельно, але акуратно обробіть проблемну ділянку щіткою для одягу; - заздалегідь трохи зволожите ділянку тканини навколо плями. В іншому випадку, на місці підпалини може утворитися патьок, від якого буде достатньо проблематично позбутися.