Як прибрати скролл.

Скролл - це функція відображення прокрутки сторінки в міру перегляду інформації користувачем. За бажанням її можна прибрати, зберегти або налаштувати відповідно до власних вподобань.
Вам знадобиться
  • - навичка використання мови JavaScript.
Інструкція
1
Переконайтеся, що функція скролла вам не знадобиться. При цьому будьте впевнені, що відсутність цієї функції створить додаткові незручності відвідувачам вашого сайту, звиклим вже за довгі роки до певного способу перегляду сторінок. Якщо ви все-таки вирішили точно прибрати її, тоді відкрийте редактор вашого сайту, в якому ви зазвичай працюєте.
2
Введіть на сторінці наступний код (без лапок у тегів <і>): "Це відключить прокрутку в рамці. Попередньо встановіть заборону на відображення смуги у всіх фреймах, скориставшись параметрами scrol>
3
Приберіть смугу прокрутки з нового вікна, при цьому скористайтеся способом window.open і значенням параметра scrollbar = 0, після чого з вашої редагованої веб-сторінки втечуть всі наявні смуги прокрутки - і горизонтальні, і вертикальні. Робіть це тільки лише в тому випадку, якщо ви маєте навички роботи і базові знання про мову JavaScript.
4
Далі для того, щоб прибрати смугу скролла з нового вікна, скористайтеся вставкою наступного коду: window.open ("tips.html", "TIP"," width=400, height=300, status = 0, menubar = 0, location = 0, resizable = 0, directories = 0, toolbar = 0, scrollbar = 0 "); Він повинен прибрати зі сторінки всі наявні елементи навігації.
5
Для найбільш часто використовуваних оглядачів застосуєте таку послідовність: до ключового слова BODY застосуєте параметр, який називається overflow, додайте ще додаткове значення hidden. Після цього скролл на вашій веб-сторінці видно не буде: BODY {overflow: hidden}. Майте на увазі, що це підходить далеко не до всіх браузерам.
Корисна порада
Не забирайте скролл зі сторінки.