Як зробити penspinning ручку. Обертання ручки Як зробити ручку.

Pen Spinning - досить нове сучасне хобі, яке, незважаючи на свою новизну, завойовує все більше прихильників по всьому світу. Щоб зайнятися PenSpinning'ом і виконувати різні трюки, вам необхідно виготовити спеціальну ручку. Наша покрокова інструкція допоможе вам у виготовленні оригінальної ручки для пенспінінга.
Інструкція
1
Візьміть дві однакові гелеві ручки. Зніміть з них ковпачки та відпиляйте задні кінці так, щоб довжина кожної ручки становила 9 см. Надфіля або напилком підпиляєте нерівності відпиляних країв і зашліфуйте наждачним папером.
2
Тепер вам знадобиться з'єднує елемент, що скріплює дві ручки в одну. Для цього візьміть міцний олівець і відпиляйте від нього короткий шматок в 3 см., Або використовуйте металевий болт довжиною 3 см. З відпиляної і зашліфовані капелюшком.
3
хто з'єднує елемент повинен бути такої товщини, щоб він щільно помістився в отвір відпиляного кінця кожної ручки.
4
Вставте до середини олівець або болт в отвір з одного боку, а з іншого боку надіньте другу ручку. Отпіленние краї повинні зустрітися в центрі.
5
Візьміть вузьку ізоляційну стрічку і щільно, внахлест обмотайте центр вийшла ручки, повністю перекривши з'єднувальний елемент.
6
На цей момент вашої ручкою вже можна користуватися для спінінга, але ви можете довести справу до кінця, зробивши так, щоб ручкою можна було користуватися і за призначенням.
7
Знайдіть два однакових гелевих стержня, підходящих для ваших ручок, відріжте від них зайве канцелярським ножем, щоб по довжині стрижні підійшли для нових габаритів ваших ручок, вставте стрижні і закрутіть металеві наконечники.
8
Одягніть на обидва наконечника по ковпачку, попередньо відпилявши прищіпки і зашліфувати місця зламів.
9
Тепер ви можете як писати вийшла двосторонньої ручкою, так і виконувати з її допомогою трюки pen spinning.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sVtYQEHnLgY