Як фотографувати іграшки.

Багато людей, що захоплюються хенд-мейдом, змушені фотографувати свої вироби, щоб показати роботи потенційним покупцям. Інші ж просто хочуть сфотографувати улюблені іграшки , щоб похвалитися перед друзями і обговорити свої колекції. При всій простоті завдання - взяти фотоапарат і натиснути на кнопку, красиво зняти іграшку не так-то просто.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - два листа білого паперу формату А3;
  • - графічний редактор.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зробити якісну фотографію іграшки , спершу вам необхідно обладнати робоче місце. Пам'ятайте, що на фотографії повинен бути чітко видно об'єкт зйомки, при цьому тіней і відблисків повинно бути мінімум. Тому уважно огляньте вашу квартиру і знайдіть місце, де освітлення падає таким чином, щоб предмети не відкидали довгі тіні. Там ви і будете працювати.
2
Бажано, щоб фон був однотонним, щоб на ньому було добре видно іграшку. Тому знімати на тлі шпалер - не найкраще рішення. Візьміть два аркуші паперу формату А3. Один з них покладіть на підлогу, другий поставте перпендикулярно йому - це буде ваш задній фон.
3
Встановлюючи вашу «модель» на білому фоні, ставте її якомога ближче до краю листа. В іншому випадку у переглядають ваші фотографії виникатиме відчуття замкнутого простору.
4
Тепер вам необхідно налаштувати фотоапарат на зйомку. Для початку заберіть спалах. Налаштуйте баланс білого вручну. Для цього піднесіть до об'єктиву білий аркуш паперу і натисніть «застосувати». Зверніть увагу, що баланс білого потрібно налаштовувати в тому ж місці, де ви будете знімати іграшку, щоб не змінювалося освітлення. Потім виберіть на фотоапараті макрорежим. У вас все готово до зйомки.
5
Починайте фотографувати іграшку з усіх боків, з будь-якої висоти, під різними кутами. Так ви зможете згодом вибрати кращі знімки і вирішити для себе, як саме вам зручніше знімати.
6
Після того, як ви відібрали вподобані вам кадри, їх можна довести до розуму за допомогою графічних редакторів. Найчастіше для цього використовують фотошоп. За допомогою інструменту «штамп» видаліть темні плями і відблиски, в меню «фільтр» додайте різкості при необхідності, в меню «зображення» поекспериментуйте з кольором і контрастом фотографії. Збережіть зміни. Тепер ви можете показати всім результат.