Як відновити планувальник завдань.

Планувальник завдань в операційній системі Windows призначений для організації роботи програм і самої системи за заданим графіком. Ви можете налаштувати автозапуск певної програми в потрібний час - наприклад, блокнот із записаним в нього поздоровленням в день народження вашого колеги. Планувальник завдань вбудований в операційну систему, і окремо його завантажити і підключити не можна.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Переконайтеся в наявності системних фалів « Планувальник а» в директорії C: WindowsSystem32. До них відносяться schedsvc.dll, mstask.dll і schedcli.dll, і основний schtasks.exe. Якщо таких файлів немає, спробуйте вручну «підкласти» їх у вказану папку, скопіювавши з диска Windows. Якщо у вас не відображаються системні файли на персональному комп'ютері, включите відображення у вкладці «Вид папки».
2
Перевірте цілісність системних файлів і папок. Команда sfc/scannow, введена в командний рядок, запустить перевірку вмісту системних папок на пошкодження. При ознаках пошкодження файлів система відновить їх з резервної копії. Скористайтеся вбудованим відновленням операційної системи. Відкотити стан операційної системи на той час, коли Планувальник був і працював. Для цього вам потрібно вибрати точку відновлення більш ранньої дати. Знайти утиліту відновлення ви можете в меню «Пуск» - «Всі програми» - «Обслуговування» - «Архівація та відновлення системи».
3
У випадку серйозного пошкодження файлів системи оптимально перевстановити Windows, скопіювавши особисті дані на інший розділ. Ви зможете зробити це самостійно, якщо у вас є ліцензійний диск з операційною системою. Намагайтеся створювати резервні копії всієї інформації, яка розташовується на вашому комп'ютері.
4
Існує безліч програм-органайзерів для створення віртуального графіка роботи програм. Скористайтеся пошукачем і завантажте програми з інтернету. Не нехтуйте попередженнями антивірусної програми, інакше ризикуєте занести в систему вірус. Намагайтеся використовувати ліцензійне антивірусне програмне забезпечення, щоб повністю захистити персональний комп'ютер.