Як вибрати транспортну компанію.

В даний час транспортні компанії надають досить широкий перелік послуг: вантажоперевезення, переїзд, вантажне таксі. Звертаючись до професіоналів, ви економите свій час і кошти. Однак при виборі транспортної компанії будьте пильні: часто серед них зустрічаються недобросовісні організації.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що звертатися краще до офіційного перевізнику, а не до «приватнику», у розпорядженні якого 1-2 машини. Звичайно, є підприємці, які сумлінно виконують свої обов'язки. Але, тим не менш, ви ризикуєте, оскільки «приватник» не несе відповідальності за ваш вантаж, тому при його псування чи не стане відшкодовувати вам збитки. Крім того, він не укладає офіційного договору з клієнтом, тому умови перевезення можуть різко змінитися. Задумайтесь, перш ніж звернутися до неофіційного перевізнику. Не виключено, що ваші втрати перевищать гадану економію.
2
Звертайтеся за послугами перевезень вантажу та переїздами тільки в офіційну транспортну компанію . Вони, як правило, надають послуги не тільки по доставці вантажу, а й з навантаження, розвантаження, страховці, упаковці. Серйозна транспортна компанія, щоб не втратити клієнта, обов'язково включає у вартість перевезення страхування вантажів. На страховці краще не економити: в деяких випадках вона виявляється не зайвою.
3
Зверніть на наявність у транспортній компанії технічних пристроїв, які дозволяють відстежувати рух вантажу. У зв'язку з високою вартістю такого обладнання компанії-новачки рідко його використовують. Але навіть у них з'ясуйте, чи можна довірити свій вантаж охорони або експедитору, звичайно, за додаткову плату.
4
При виборі транспортної компанії вчіть її досвід роботи в сфері вантажоперевезень. Ті фірми, які працюють багато років, володіють великим автопарком для перевезення різних видів вантажів, значно примножили свій капітал і вклали його в розвиток бізнесу, безсумнівно, заслуговують більшої довіри.
5
Зверніть увагу на роботу диспетчерів компанії. У хорошій фірмі з вами будуть ввічливо і довго розмовляти, викладуть всю необхідну інформацію, дадуть відповіді на поставлені вас запитання. Якщо диспетчер не відповідає цим вимогам, то, швидше за все, компанія безвідповідально підійшла до підбору персоналу, можливо, також вона відноситься і до роботи.
Зверніть увагу
При виборі транспортної компанії Ви, швидше за все, першим ділом скористаєтеся Інтернетом і введете відповідний запит в пошуковий рядок. У цьому випадку Ви побачите велику кількість різноманітних фірм, великих і не дуже, які надають послуги вантажоперевезень. Але кількість не завжди пропорційно якості. Такий пошук «наосліп» не дає 100% гарантії того, що Ви знайдете саме ту компанію, яку шукали.
Корисна порада
Життя сучасної людини неможливо уявити без транспорту. Від такої ймовірності варто заздалегідь себе "застрахувати", вказавши в договорі про надання транспортних послуг відповідний пункт. Зазвичай це звучить так: "У разі затримки вантажу з вини транспортної компанії збитки клієнту (фірмі) зобов'язується відшкодувати транспортна компанія на підставі акта про несвоєчасної доставки вантажу".