Як зробити фотоапарат веб-камерою. Як підключити фотоапарат Як веб камеру.

Багато користувачів інтернету мріють про веб-камері, яка дає масу перспектив для живого мережевого спілкування через Skype і інші відео-месенджери, але далеко не всі знають, що в веб-камеру можна перетворити звичайний цифровий фотоапарат.
Вам знадобиться
  • -цифровий фотоапарат; -комп'ютер; -Кабелі та перехідники; -Спеціальний програмне забезпечення
Інструкція
1
Щоб встановити свій фотоапарат як веб-камеру на комп'ютер, для початку з'ясуйте, чи має він режим веб-камери за замовчуванням чи ні. Якщо фотоапарат підтримує режим веб-камери, то його установка не викличе у вас труднощів - досить приєднати фотоапарат до комп'ютера через порт USB.
2
Якщо ж камера не підтримує функцію веб-камери, але може транслювати відеозображення, ви можете спробувати підключити її до комп'ютера і використовувати для спілкування.
3
Перевірте якість відеосигналу, який передається з камери, підключивши її до телевізора спеціальним кабелем, доданого в комплекті до фотоапарата.
4
Якщо при підключенні до телевізора відеосигнал працює коректно, можете купувати додатковий пристрій для захоплення відео (Capture Video) або використовувати вже наявне, якщо ваша відеокарта або ТВ-тюнер підтримує дану функцію і має вхід типу «тюльпан».
5
Також вам буде потрібно встановити програму для захоплення відео, а також встановити для неї відеодрайвер, що додається до пристрою.
6
Щоб сигнал передавався не лише на жорсткий диск, але і в Інтернет через Skype, встановіть безкоштовну утиліту SplitCam, яка перенаправляє відеосигнал в мережу.
7
Після установки програми переконайтеся, що ваш пристрій відеозахоплення підключено до комп'ютера. В жовтий композитний вхід пристрою застроміть кабель, з'єднаний з входом цифрового фотоапарата.
8
По можливості підключіть фотоапарат до мережі джерелом зовнішнього живлення, щоб заощадити батарейки, а також відключіть таймер автоматичного відключення фотоапарата при простої.
9
Відкрийте програму, що додається до пристрою відеозахоплення, і переконайтеся, що зображення справно надходить в комп'ютер. Після цього включіть SplitCam і в меню File відкрийте розділ Video Source, в якому потрібно вказати, який пристрій відеозахоплення ви використовуєте.
10
Щоб збільшити вікно відображуваної відео-картинки, зайдіть в настройки, в пункті Advertisements, виберіть Exchange ad and video windows і натисніть ОК.
11
Запустіть Skype, відкрийте настройки відео в параметрах і в списку пропонованих веб-камер виберіть SplitCam capture. Також, якщо з використанням цієї програми виникають проблеми, ви можете скористатися іншими програмами для перенаправлення захопленого відеосигналу, наприклад Active WebCam.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/8ZpwP3vJ3hA
Зверніть увагу
Якщо фотоапарат підтримує функцію вебкамери, його підключення здійснюється набагато простіше
Корисна порада
Для перенапрвленія відеосигналу використовуйте програми SplitCam і Active WebCam