Як виростити редис будинку. вирашіванія редису в контейнерах.

Практично всі завзяті городники знають, що вирощувати овочі і коренеплоди можна не тільки за містом на грядках, але і в міській квартирі - у спеціальних контейнерах. Наприклад, редис прекрасно визріває на лоджії або підвіконні, а догляд за ним - зовсім обтяжливий. Так як же виростити редис будинку?
Вам знадобиться
  • грунт;
  • - пакети або контейнери;
  • - насіння
Інструкція
1
Оберіть сорт редис а. При вирощуванні редис а в будинку шніх умовах необхідно дуже відповідально підійти до вибору виду коренеплоду. В основному, для цих цілей використовуються скоростиглі, не стрілку сорту. При виборі насіння треба віддавати перевагу великим коричневим екземплярам - сірі й дрібні можуть просто не зійти.
2
Визначте місце і час вирощування. Слід знати, що для вирощування в квітні і травні необхідно вибирати світлі ділянки лоджії. Якщо ви плануєте збирати будинку шний врожай і в літні місяці, необхідно буде зробити спеціальні ковпаки з м'якої чорної тканини, і накривати ними коренеплід в 18:00. Таким чином ви скоротите світловий день, що необхідно для гарного визрівання редис а.Для редис а, вирощуваного в приміщенні, потрібно вибирати підвіконня, що виходять на південь. Для того щоб рослина не тягнулося в одну сторону, контейнери необхідно щодня повертати.
3
Приготуйте ящики для посадки. Для редис а можна використовувати як ящики зі спеціальними перфораціями для стоку води, так і пластмасові касети. Розмір осередків касет повинен бути 5х5х5 см. Рекомендований розмір скриньок - 60х60 см.
4
Підготуйте грунт для посадок. Слід знати, що для будинку шнего «городу» не слід використовувати грунт з дачної ділянки. Рекомендується використовувати суміш з перліту, торфу і вермикуліту, а також розсадну суміш для томата і огірків.
5
Перед висадкою замочіть насіння на 10 хвилин. Зробіть лунки в ящиках з грунтом за допомогою мірної палички. Глибина лунок повинна становити 1-1,5 см. Покладіть по одному насіння в середину кожної лунки. Присипте посіви рассадной сумішшю або торфом, полийте теплою водою і накрийте поліетиленовою плівкою. Висадка насіння в касети відбувається за тим же принципом.
6
Після появи сходів знімете плівку. Якщо в процесі посіву в лунках виявилося по кілька насінин - пріщіпніте менш розвинене рослина.
7
Ретельно стежите за тим, щоб грунт не пересихала. Після появи паростків поливати редис рекомендується щодня. При дотриманні всіх правил вирощування можна отримати кілька врожаїв хорошого крупного редис а не виходячи їх будинку.