Як скласти іспит з англійської мови.

Як правило, більшість студентів починає підготовку до іспиту в ніч перед здачею. На відміну від інших дисциплін, вивчити іноземну мову за такий короткий час не представляється можливим. Що ж необхідно зробити, щоб викладач поставив вам хоча б задовільну оцінку?
Вам знадобиться
  • конспекти, учнівські посібники, тести, аналогічні екзаменаційним питань.
Інструкція
1
Який би складності ні мав бути іспит, обов'язково ознайомтеся з основними вимогами (зазвичай з ними знайомить викладач на заняттях) і обсягом матеріалу, який увійде до складу екзаменаційних завдань. Підготовку починайте як мінімум за тиждень до майбутнього іспиту.
2
Попросіть у викладача завдання, тексти і вправи, аналогічні тим, які увійдуть в екзаменаційні тести (звичайно це або книга з зразковими екзаменаційними завданнями, або ксерокопії тестів).
3
Якщо вас чекає перекладної або випускний іспит з англійської мови, то обов'язково повторіть весь пройдений матеріал. Почніть з лексики. Для цього знайдіть всі зошити, де ви вели записи всіх нових слів, з якими на заняттях вас знайомив викладач. Прочитайте кожне з них (з перекладом і транскрипцією) по 2-3 рази. Як тільки відчуєте, що слова «освіжити» в пам'яті, приступайте до граматики.
4
Оскільки читати граматичні правила по 2-3 рази навряд чи вийде (це займе багато сил і часу), прочитайте всі пройдені правила з граматики в підручниках, а потім (якщо є) - в конспектах.
5
Щойно лексика і граматика повторені, спробуйте виконати приблизні екзаменаційні завдання. Намагайтеся користуватися словником по мінімуму.
6
Якщо вас чекає здача міжнародного екзамену з англійської мови, почніть готуватися до нього за місяць (це за умови, що у вас є хоча б початкові знання з предмета). Якщо ви вивчали іноземний самостійно, то матеріал для підготовки вам також належить знайти самим. Спробуйте завантажити потрібні матеріали по інтернету (на офіційних джерелах) або зайдіть в крупну бібліотеку вашого міста.
7
Для того щоб полегшити і прискорити підготовку, запишіться на курси іноземних мов, організатори яких офіційно володіють правом видачі відповідних сертифікатів. Перед підготовкою до такого типу іспиту попросіть у викладача приблизні екзаменаційні завдання і готуйтеся до іспиту з орієнтуванням на них.