Як почистити паливний бак.

Рано чи пізно будь автолюбитель стикається з проблемою засмічення паливного бака свого автомобіля. У такому випадку ви можете або купити новий паливний бак і просто замінити його, або самостійно очистити його.
Інструкція
1
Заженіть автомобіль на естакаду або на оглядову яму. Закріпіть задні колеса автомобіля щоб він не рухався і вимкніть паливний датчик.
2
Переконайтеся в тому, що поруч немає ніяких джерел вогню або сильно нагрітих предметів. Залізною щіткою очистіть місця з'єднання паливного бака з бензонасосом і фільтром. Потім протріть ці поверхні вологою ганчіркою.
3
Якщо на вашому баку є кришка для зливу палива, то її потрібно відкрутити і злити бензин в ємність. Потім зніміть шланг і злийте залишки палива.
4
Від'єднайте горловину паливного бака , знявши кільце ущільнювача. Потім залезьте в багажник і відкрутите чотири гайки, на які кріпиться бак. Після відкрутіть датчик палива і вийміть фільтр.
5
злити бензином промийте бак. З кожним новим зливом ви будете помічати в бензині шматочки іржі та іншого сміття який в ньому накопичився. Промивайте бак ретельно до того часу, поки ви не помітите що бензин з бака втекти без сміття і видимих домішок.
6
Так-же ви можете якісно промити бак проточною водою. Для цього вам обов'язково потрібно буде зняти паливний бак, потім промивати його водою зі шланга під великим напором. Ці маніпуляції варто так-же проводити до того часу поки у воді, яка витікає з бака не залишиться ніякого сміття.
7
Як випливає просушіть бак. Після промивання залиште його до повного висихання в добре вентильованому приміщенні або на відкритому повітрі. Для того щоб прискорити висихання і позбутися залишків вологи ви можете продути його компресором.
8
Після промивання обробіть ваш паливний бак якісним перетворювачем іржі і знову ретельно просушіть його до повного висихання. Це необхідно для того, щоб остаточно видалити іржу прилиплу до стінок.
9
Переконавшись у тому, що бак повністю сухий встановіть його назад попередньо перевіривши бензонасос і паливний фільтр, так-як вони теж можуть бути засмічені в процесі використання.
Зверніть увагу
Замість бензину ви можете скористатися спеціальними засобами для промивання паливних баків. Але це не гарантує вам якісної промивки, так-як ви можете купити не якісне засіб і перед його покупкою вам краще дізнатися докладніше про засіб яке ви плануєте придбати.
У процесі експлуатації машини, в бензобаку скупчуються різного роду забруднення, це може бути і осад від неякісного бензину, іржа від металу, з якого виготовлений бак, та інші речовини. Промивати бензобак потрібно рідко, так як робити це постійно просто безглуздо, адже всі відкладення накопичуються мінімум за 1-3 роки.
Інструкція
1
Заженіть машину на оглядову яму або скористайтеся двома домкратами, щоб її підняти. Якщо ви використовуєте домкрати, підкладіть під кузов кілька цеглин або дерев'яних брусків (якщо машина злетить з домкратів, вас не придавить). Зніміть обшивку з бензобака, яка розташовується в багажнику, і відключіть датчик палива.
2
Спустіться в оглядову яму і зніміть захист фільтра і бензонасоса. Потім відключіть і ізолюйте провід бензонасоса. Заведіть автомобіль, трохи погазуйте і почекайте, коли машина затихне. Це необхідно робити, щоб знизити тиск.
3
Почистіть щіткою всі місця з'єднань, після чого протріть вологою губкою або ганчірочкою. Відкрутіть кріплення на паливному фільтрі і акуратно зніміть шланг, що йде від бензонасоса. Злийте весь бензин, для цього підставте глибокий таз або каністру. Дану процедуру краще робити, коли бензину в машині практично немає.
4
Підключіть знятий шланг і зафіксуйте його хомутом. Тепер відкрутите шланг в місці кріплення до бензобаку і обмотайте кінець плівкою. Зніміть труби, які підходять до бака з лівого боку. Заглушите всі отвори в з'єднаннях.
5
Обережно видавіть ущільнювальне кільце, яке розташовується на горловині бензобака. Відкрутіть чотири гайки в багажнику автомобіля, саме за допомогою їх кріпиться бак. Злегка дерните бензобак і витягніть його назовні. Від'єднайте датчик і дістаньте фільтр.
6
Залийте близько трьох літрів бензину в бак, бажано того, на якому їздить автомобіль. Добре потрясіть і вилийте бензин через горловину. Промивайте до тих пір, поки виливають після струсу бензин не буде світлим (без будь-якого відтінку). Збірку проводите в зворотному порядку.
7
Якщо ви сумніваєтеся, що зможете провести дану процедуру, краще зверніться в сервіс, де вам промиють бензобак.