Як відкрити магазин комп'ютерів.

Продаж комп'ютерів при грамотному підході до організації торговельної точки вельми прибуткова справа, оскільки сучасна техніка постійно оновлюється, та й клієнтів на комп'ютерну техніку достатньо багато. Втім, не слід забувати про величезну конкуренцію в цьому сегменті ринку.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - договір оренди;
  • - дозвільна документація від СЕС, Пожежної, місцевих властей;
  • - свідоцтво про реєстрацію підприємця;
  • - торговий зал;
  • - асортимент товару.
Інструкція
1
В принципі нічого складного для відкриття комп'ютерного магазина з точки зору паперової частині немає. Складнощі полягають скоріше в самій організації продажу комп'ютерів і комплектуючих до них. На першому етапі вам потрібно детально продумати бізнес-план майбутнього магазина. При його підготовці врахуйте конкурентне середовище (немає сенсу відкривати комп'ютерний магазин в містечку з невеликим населенням і досить високим рівнем конкуренції).
2
Розробіть цінову політику, подумайте про місце (воно має бути зручним для покупця і не перебуває десь за тридев'ять земель), можливості гарантійного обслуговування та інших нюансах цього виду бізнесу. Якщо ви вже все підрахували і зважилися почати свою справу, приступайте до збору дозвільної документації.
3
Для відкриття магазина комп'ютерної техніки у вас на руках має бути свідоцтво про реєстрацію приватним підприємцем, дозвіл СЕС, пожежної, договір оренди приміщення (якщо воно знаходиться в оренді), свідоцтво про сплату єдиного податку (якщо обрана спрощена система оподаткування). Крім того, потрібно мати договір на вивезення сміття. Всі ці документи потрібно занести до місцевого муніципальний орган, який видає вам дозвіл на розміщення об'єкта торгівлі.
4
Потім займіться реалізацією товару. Тут важливий асортимент, кадри, оформлення торгового залу, наявність сервісного обслуговування, реклама. Врахуйте, що комп'ютерний бізнес змушує завжди стежити за останніми технічними новинками на ринку і впроваджувати їх в свій асортимент. Погодьтеся, ніхто не захоче купувати застарілі моделі.
5
Чималу роль в реалізації будь-якого товару відіграє його подача. Торговий зал потрібно облаштувати таким чином, щоб покупці мали доступ до товару, могли його побачити і помацати. Це завжди мотивує їх до придбання цікавить моделі. Не забудьте і про інформування потенційних клієнтів: вивісках із зазначенням відділів, яскравих ярликах, рекламі. Періодично влаштовуйте акції та розпродажі: це дозволить позбутися від залежавшегося товару.
6
Не забувайте і про кадри. Тут вони часто вирішують все. Постарайтеся підібрати продавців, які «на ти» з комп'ютерною технікою. Від їх знань часом залежить репутація фірми.