Як закінчити лист другові.

Не дивлячись на те, що високі технології в наш час розвиваються досить швидкими темпами, написання листів не кануло в лету. Як би не було зручно спілкуватися за допомогою скайпу, текстові повідомлення і раніше найбільш популярні. Але написати буває набагато важче, ніж вимовити. А найголовніше, як закінчити розпочате лист .
Інструкція
1
З розвитком нових технологій з'явилася безліч способів відправки повідомлень. Навряд чи знайдеться той, у кого досі немає електронної пошти. Та й якщо врахувати факт, що лист доходить вельми швидко, можна відразу ж отримати відповідь. Але часто трапляється, що прекрасно почавши не знаєш чим саме закінчити. Для вирішення цієї проблеми вчините так. Першим ділом прочитайте ваше лист повністю. Кінцівка сама собою передбачає підбиття підсумків всього вище означеного. У зв'язку з цим вам потрібно насамперед осмислити те, про що ви розповідали.
2
Не поспішайте дописати лист . Ймовірно після повного прочитання вам захочеться ще щось додати. Почуття незавершеності присутній завжди. Саме тому так важливий своєрідний "епілог". Тим більше при написанні листа в електронному вигляді труднощів з додаванням чи виправленням рядків не виникне. Після того, як ви визначитеся, що саме хочете написати в кінці, то для початку придумайте логічний зв'язку. Вона потрібна для того, щоб не було відчуття, що ваше лист і його кінець не пов'язані.
3
Важливо, щоб в кінці був підпис. Наприклад, така: "З повагою, Сергій Петрович" або "З повагою, твій друг Андрій". Здавалося б, дана частина є такий незначною, але саме на неї після прочитання листа звертаєш увагу. Так як приємно, коли текст не безликий, а позначений ім'ям. Не зловживайте такими кінцівками. Якщо ви пишіть лист близькій другу, то найкраще закінчити словами "До зустрічі!", "Скоро побачимося!" або "З нетерпінням чекаю відповіді!".
4
Якщо ж ви пишіть лист не в електронному вигляді, а в звичайному, на аркуші паперу, то особливої різниці в тому, як закінчити, немає. Єдине, що крім усього вище сказаного потрібно зробити, так це поставити дату написання листа, а навпаки підпис.
Зверніть увагу
Перевіряйте свій лист на наявність різних помилок (орфографічні, пунктуаційні та мовні - найпоширеніші). Грамотність - важлива складова.
Корисна порада
Чи не пишете кінець листи дуже широко. В ньому потрібно підвести підсумок всього, що було сказано, а також те, про що забули згадати. Але все це повинно бути викладено гранично коротко.