Як змити водоемульсійну фарбу зі стелі. Як відмити стеля від фарби.

«Як змити водоемульсійну фарбу з стелі?», - Перше питання, яким задається людина, яка вирішила зробити ремонт. Адже саме видалення водоемульсійною фарби є першим етапом ремонту в кімнаті. Це покриття дуже стійко до води і вологи. Але змити водоемульсійну фарбу можна.
Вам знадобиться
  • Пухнастий валик, вода і шпатель
Інструкція
1
Змочіть водою з допомогою пухнастого валика поверхню, вкриту водоемульсійною фарбою. Для цього використовуйте воду кімнатної температури, але не гаряче. Змочуйте якомога силнее. Через 20 хвилин повторіть процедуру змочування водою. Буває таке, що фарба взагалі не вбирає воду. Значить, вона у вас вологостійка. Її розмочити не вийде, можете не намагатися.
2
Коли уволо стеля два рази, відкрийте вікна та двері в кімнаті, забезпечуючи протяг. В результаті фарба здувається і легше віддаляється з поверхні.
3
Зіскобліть за допомогою шпателя роздувся шар фарби. Видалення повинно проходити легко, аж до заснування внутрішнього шару стелі. Якщо результату немає, то постукайте молоточком по стелі і продовжуйте зскрібати.
4
Якщо місцями відпала штукатурка, то покрийте поверхню стелі шпаклівкою, щоб вирівняти поверхню. Коли шпаклівка висохне, нанесіть ґрунтовку. Тепер ви можете знову фарбувати стелю. Цей варіант змивки водоемульсійною фарби використовується для монтажу підвісних стель.
Зверніть увагу
Процедура проводиться швидко і в короткий термін. Буває такий вид водоемульсійною фарби, в якій містяться цещества, відразливі вологу і не дають проникати їй у молекули фарби.
Корисна порада
Перед початком роботи надіньте респіратор, щоб пил не потрапляла в легені.