Як змінити ім'я сервера.

Ім'я сервера використовується як як мережевого ідентифікатора, так і для зв'язку один з одним. Унікальне, коротке і осмислене ім'я сервера дозволить вам уникнути багатьох проблем при подальшій роботі.
Вам знадобиться
  • Права локально адміністратора сервера, на якому змінюється ім'я.
  • Обліковий запис, що має дозвіл перейменовувати сервер в домені.
Інструкція
1
Для зміни імені сервера, вам необхідно у вікні «Властивості системи» (System Properties), яке можна відкрити одночасним натисканням клавіш win + pause/break, вибрати закладку « Ім'я комп'ютера »(Computer Name).
2
Вікно «Властивості системи» (System Properties) можна відкрити альтернативними способами, розглянемо деякі з них: 1. Для відкриття вікна «Властивості системи» (System Properties), необхідно натиснути на кнопку «Пуск» (Start) (Ctrl + W). У меню, вибрати правою кнопкою мишки "Мій комп'ютер" (My Computer). У меню, виберать пункт «Властивості» (Properties); 2. Аналогічно можна натиснути правою кнопкою мишки по іконці «Мій комп'ютер» (My Computer) на робочому столі і вибрати пункт «Властивості» (Properties) для откртиія вікна «Властивості системи» (System Properties); 3. У тому випадку, якщо ярлик «Мій комп'ютер» (My Computer) не виведений на робочий стіл і в меню «Пуск» (Start) цей ярлик відсутній, необхідно натиснути на кнопку «Пуск» (Start) (Ctrl + W). У меню, лівої кнопкою миші вибрати пункт "Налаштування" (Settings), потім виберіть пункт «Панель управління» (Control Panel). У вікні подвійним клацанням лівої кнопки миші необхолімо вибрати «Система» (System).
3
У вкладці,, в полях «Опис» (Computer description), «Повне ім'я» (Full computer name) і «Домен» (Domain) ви побачите опис, ім'я та домен сервера відповідно.
4
Переходимо до вікна «Зміна імені комп'ютера» (Computer Name Changes), для цього необхідно натиснути на кнопку «Змінити» (Change) вкладки « Ім'я комп'ютера».
5
У вікні «Зміна імені комп'ютера» (Computer Name Changes) в поле « Ім'я комп'ютера» (Computer name) необхідно видалити старе ім'я сервера, ввести нове ім'я і натиснути на кнопку OK. Якщо сервер входить до складу домену, вам буде запропоновано ввести ім'я та пароль, що має дозвіл перейменовувати сервер в домені.
6
Після натискання на кнопку OK, з'явиться повідомлення про необхідність перезавантаження комп'ютера. Необхідно натиснути на кнопку OK.
Зверніть увагу
Для імені сервера необхідно використовувати числа від 0 до 9, великі і малі літери від A до Z, а також символ переносу (-). Крім того, в імена не можна включати спеціальні символи: <>; : "* + = \ |?,