Як зробити підсвічування. неонова клавіатура.

Іноді сумовитий вид звичних предметів сильно набридає. Хочеться чогось яскравого, незвичайного, креативного. Це стосується і того обладнання, з яким нам доводиться працювати щодня, а саме нашого комп'ютера. Для того, щоб урізноманітнити своє робоче місце, ви, звичайно, можете придбати в магазині якісь кумедні штучки і пристрої, але ж погодьтеся, що куди приємніше працювати на тих предметах, які ви зробили своїми руками. Наприклад, ви можете вдосконалити свою клавіатуру, забезпечивши її оригінальним підсвічуванням.
Вам знадобиться
  • - супер-клей
  • - затискачі «крокодил»
  • - набір для гнучкого електролюмінесцентн 9 В-го неону «9V EL Cable Neon»
  • - клавіатура
Інструкція
1
Відкрийте клавіатуру. На звороті кришки клавіатури відігніть краю там, де буде проходити неоновий кабель. Обов'язково виконайте цю операцію, щоб кришка клавіатури потім легко встала на місце.
2
Починайте прокладати гнучкий неоновий кабель між клавішами. По ходу прокладання приклеюйте кабель супер-клеєм до плати. Не наклеюйте шнур по всій довжині, робіть це через кілька клавіш.
3
В деяких місцях не вийде прокласти кабель під клавішами, наприклад, в області клавіш-стрілок. Прокладіть кабель навколо цих клавіш.
4
Просвердлите на звороті клавіатури. Це необхідно зробити для того, щоб потім вивести через нього провід живлення неонового шнура. Якщо необхідно, то подовжите провід живлення і скріпіть його клейкою стрічкою з проводом клавіатури, інвертор встановіть в якомусь місці корпусу.
5
Пам'ятайте, що інвертор на батарейках може працювати від звичайної батарейки в 9В, але при бажанні ви можете придбати трансформатор і включати його в звичайну розетку. Ви також можете придбати трансформатор на радіо-базі і з його допомогою регулювати потужність, посилюючи або послаблюючи яскравість світла і шум неону.
Корисна порада
Пам'ятайте про одну невеликої особливості гнучкого неонового дроти. Справа в тому, що під час роботи він постійно буде видавати шум. Цей шум не буде чути, якщо у вас працює вентилятор. Чим нижче напруга, тим менше шум неонового шнура. Однак і світити він при меншій напрузі буде менш яскраво. Якщо ви купите неоновий шнур 9В, то при 12В він буде світити яскраво, а при 3В - тьмяно.