Як розмовляти через навушники.

Якщо у вас немає мікрофона, але є навушники , їх теж можна підключити до аудіопристроем і використовувати як мікрофону. Спосіб такого підключення залежить від виду використовуваного вами аудіопристрої.
Інструкція
1
Якщо ви хочете підключити навушники до пристрою, розрахованому на роботу з динамічним мікрофоном, ніякої согласующей схеми вам не знадобиться. При наявності у приладу 3,5-міліметрового мікрофонного гнізда просто підключіть до нього навушники без будь-яких переробок. Говоріть у праве «вухо», оскільки ліве виявиться закороченому всередині гнізда.
2
Щоб користуватися в якості мікрофонів можна було обома випромінювачами, відріжте від них штекер, після чого приєднайте інший, монофонічний. Якщо під рукою є лише стереофонічний, з'єднайте у нього загальний контакт з середнім. Золотисті або сріблясті дроти з'єднайте разом і підключіть до загального контакту штекера. Синій або зелений провід з'єднайте з помаранчевим або червоним, після чого приєднайте до дальнього контакту.
3
Існують пристрої, розраховані на підключення динамічного мікрофона, але обладнані гніздами іншого типу. Наприклад, багато караоке-системи мають 6,3-міліметрові роз'єми, а магнітофони - пятіконтактний. Тоді відріжте від навушників штекер і замість нього підключіть 6,3-міліметровий способом, описаним вище. Якщо у плеєра два гнізда, то, використовуючи дві пари навушників, одночасно співати зможуть чотири людини.
4
Щоб підключити навушники замість мікрофона до магнітофона з пятіконтактний гніздом (стандарту DIN, або, що те ж саме, ОНЦ-ВГ), золотисті або сріблясті дроти, з'єднавши разом, підключіть до середнього контакту штекера, а синій або зелений разом з червоним або помаранчевим - до правого. У випадку, якщо такий мікрофон працювати не буде, переставте останню пару проводів з правого контакту на лівий. Цоколевка цього роз'єму залежить від року випуску магнітофона.
5
Звукові карти на роботу з динамічним мікрофоном не розраховані. Будь-яка спроба підключити до них такий мікрофон прямо приведе до того, що звук буде майже нерозрізненим. Для посилення сигналу застосуєте мікрофонний підсилювач - готовий або саморобний. Але пам'ятайте, що без корекції частотної характеристики навіть з кращим підсилювачем ви отримаєте нехай і гучний, але бубонить звук. Тому використовуйте підсилювач, обладнаний відповідними коригуючими ланцюгами. Відмінні результати може дати, зокрема, плата підсилювача відтворення від кишенькового плеєра. До того ж, його посилення настільки велике, що між ним і мікрофонним входом звукової карти може знадобитися встановити атенюатор. Також спробуйте використовувати передпідсилювач-коректор, призначений для роботи з електромагнітним звукоснимателем програвача для вінілових платівок.