Як викликати панель завдань.

В операційній системі Microsoft Windows «Робочий стіл» організований таким чином, щоб користувач міг швидко і комфортно викликати різні додатки, отримувати потрібну інформацію, звертатися до ресурсів комп'ютера. « Панель задач» - важливий елемент «Робочого столу», правильна настройка якого може роботу користувача на комп'ютері.
Інструкція
1
« Панель задач» за замовчуванням розташовується в нижній частині екрана (якщо задані інші настройки, вона може перебувати і в інших країв). Якщо ви не бачите панель, значить, вона прихована. Щоб викликати « Панель задач», підведіть курсор миші до нижнього краю екрану і дочекайтеся, поки вона «спливе».
2
Щоб не доводилося щоразу чекати появи «Панелі задач», необхідно задати відповідні налаштування. Для цього клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці «Панелі задач», у випадаючому меню виберіть пункт «Властивості», якшо по ньому лівою кнопкою миші, - відкриється діалогове вікно «Властивості панелі задач і меню Пуск ».
3
Якщо ви не можете звернутися до «Панелі задач» таким способом, натисніть на клавіатурі кнопку Windows (кнопку з прапорцем) - панель перестане зникати. Викличте потрібне вікно властивостей так, як це описано вище, або увійдіть в « Панель управління», в категорії «Оформлення і теми» виберіть значок « Панель задач і меню Пуск ».
4
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку « Панель задач» і зніміть маркер з поля «Автоматично приховувати панель задач». Натисніть кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, закрийте вікно властивостей (кнопка ОК або значок Х в правому верхньому куті вікна).
5
У лівій частині «Панелі задач» розташовується кнопка «Пуск», за допомогою якої відбувається швидке звернення до різних ресурсів комп'ютера. Лівіше від кнопки знаходиться область, яку прийнято називати панеллю швидкого запуску, - іконки додатків, розміщених в ній, дозволяють викликати часто використовувані додатки одним кліком миші. Праву частину «Панелі задач» називають областю сповіщень. У ній міститься інформація про додатки, що запускаються автоматично при завантаженні системи, значки пристроїв, що підключаються і знімних дисків.
6
Щоб додати додаток на « Панель швидкого запуску», виділіть значок запуску програми, утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть його на панель. Щоб відрегулювати розмір «Панелі швидкого запуску», клікніть по «Панелі задач» правою кнопкою миші, у випадаючому меню зніміть маркер з пункту «Закріпити панель задач». Відрегулюйте за допомогою миші розмір панелі і знову закріпіть « Панель задач». Щоб додати програми в праву частину «Панелі задач», помістіть необхідні файли запуску в папку «Автозавантаження».
Зверніть увагу
Дзвонити Панель управління на екран можна кількома способами: вибравши пункт Панель керування (Control Panel) в Головному меню Windows, з файлового менеджера Провідник, вибравши відповідний пункт у системному розділі Мій комп'ютер (My Computer) або за допомогою пункту Зміна параметра (Change a setting) меню Системні завдання (Tasks) у вікні Мій комп'ютер (My Computer).
Корисна порада
Відкрити диспетчер задач можна кількома способами. По перше, можна викликати його за допомогою клавіш Ctrl + Alt + Delete. Цей спосіб хороший, якщо ваш комп'ютер «завис» і вже не реагує на дії мишею. По-друге, натиснути правою кнопкою миші на вільному місці панелі завдань (панель у нижній частині екрана монітора), в контекстному меню вибрати «Диспетчер завдань». У будь-якому випадку виникне вікно «Диспетчера завдань». Ви побачите, що воно має кілька вкладок.