Як повернути свій ip.

Рішення завдання відновлення IP-адреси свого комп'ютера може бути здійснено користувачем без залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх виробників і не займе багато часу.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт "Всі програми" для ініціації процедури відновлення своєї IP-адреси.
2
Виберіть Internet Explorer в списку програм і запустіть браузер.
3
Розкрийте посилання «Властивості оглядача» в меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми і перейдіть на вкладку «Підключення» діалогового вікна.
4
Вкажіть потрібне підключення і натисніть кнопку «Налаштування».
5
Виберіть кнопку «Налаштування LAN» при використанні виділеної лінії або локальної мережі і зніміть прапорець на полі «Використовувати проксі-сервер для цього підключення».
6
Натисніть кнопку OK для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін повторним натисканням кнопки OK у вікні загальних настроек.Іспользуйте той же алгоритм дій в інших браузерах: - Opera: «Інструменти» - «Налаштування» - «Додатково» - « Мережа »-« Проксі-сервери »; - Mozilla Firefox: -« Інструменти »-« Налаштування »-« Додаткові »-« Мережа »-« Налаштувати »-« Ручна настройка сервісу проксі ».
7
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту командного рядка.
8
Введіть значення command в поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
9
Введіть значення ipconfig в текстове полі вікна командного рядка і підтвердіть свій вибір натисканням функціональної клавіші Enter. Ця дія викличе відображення поточних налаштувань IP-адреси.
10
Введіть значення ipconfig/release і натисніть функціональну клавішу Enter для відключення інтернет-з'єднання і відновите його за допомогою введення команди ipconfig/renew.
11
Натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди відновлення своєї IP-адреси і завершите роботу інструменту "Командний рядок» введенням значення exit в текстове поле.
12
Натисніть клавішу Enter для застосування обраних змін.