Як вибрати електричну піч.

Сьогодні будь-який магазин побутової техніки пропонує широкий асортимент найрізноманітніших електричних печей. На вибір пропонуються варіанти стаціонарні і вбудовані, великі і мініатюрні, з чавунними конфорками і склокерамічною поверхнею. Який же з них вибрати?
Інструкція
1
Насамперед вирішите, набувати чи вбудовану плиту або обмежитися стоїть окремо. У першому випадку варильна панель і духовка можуть бути розташовані не строго один над одним, їх цілком можна розділити. До того ж вбудована техніка краще вписується в інтер'єр кухні. Але у неї є і мінус - вона істотно дорожче.
2
Якщо ви вирішили, що вас цілком влаштує окремо стоїть плита, визначитеся з її розміром. У продажу зустрічаються моделі різної ширини. Перш ніж зважитися на покупку, виміряйте ширину шаф кухонного гарнітура, які стоятимуть поруч з плитою та виберіть ту, яка підходить під їх розмір.
3
Електроплити відрізняються і кількістю конфорок. Для однієї людини або невеликої сім'ї може вистачити двох-або трьохконфорочна плити. А для тих, хто багато і різноманітно готує, може знадобитися п'ять окремих конфорок.
4
Варильна поверхня плити - наступний важливий аспект вибору. Більш сучасний варіант припускає стеклокерамическую поверхню, класичні плити оснащені чавунними круглими конфорками. Склокераміка дорожче і трохи більш примхлива - потрібно стежити, щоб на неї не потрапила солодка рідина (цукор роз'їдає покриття плити). Зате на такій плиті можна готувати не тільки в традиційній круглій, але і в овальній посуді - багато плити оснащені спеціальною конфоркою саме такої форми.
5
Оцініть якість духовки. Вони бувають різними - від дуже простих, до обладнаних додатковими функціями на зразок гриля, конвекції, електронного таймера, можливості програмування різних режимів - наприклад, для випічки піци.
6
Якщо вам не подобатися процес миття духовки, придивіться до моделей із спеціальним самоочисним покриттям. Духовки останнього покоління очищаються методом піролізу - тобто залишки їжі просто згорають.
Корисна порада
Не варто платити високу ціну за електропіч з максимальним набором функцій, якщо ви не збираєтеся ними користуватися. Підбирайте варіант, необхідний саме вам.
Досить часто власники заміських будинків не обмежуються облаштуванням ванної кімнати, вони займаються будівництвом лазні або сауни. В такі приміщення зазвичай встановлюють сучасне обладнання, таке як електропіч. З її допомогою можна влаштувати парну навіть в житловому приміщенні.
Інструкція
1
У сучасних електропечей, які працюють на основі стрічкового електронагрівача, мається маса переваг. Справа в тому, що ними досить просто управляти. Крім того, сучасні електропечі пожежобезпечні. Ви можете самостійно вироблятися регулювання температури. За допомогою печі можна обігріти великі площі, при цьому ККД не буде губитися. Дане обладнання дозволяє нагріти сауну до потрібної температури. У електричної печі особлива конструкція, яка дозволяє захистити електронагрівач від попадання вологи.
2
При виборі електропечі обов'язково враховуйте всі її характеристики. В першу чергу варто звернути увагу на потужність. Дана характеристика залежить не тільки від розміру парилки, а й ще від кількох нюансів. Якщо в парилці мається велика двері або ж вікно, то розрахунок потрібно проводити за формулою 1,5 кВт на 1 м? приміщення. Отримана цифра повинна бути збільшена на 30 відсотків. Саме при цьому розрахунку піч вироблятиме роботу без перевантажень. У парильні буде рівномірна і комфортна температура. Вкрай не рекомендується виробляти економію на потужності печі.
3
Дизайн та розміри печі можуть бути найрізноманітнішими. При виборі зверніть увагу не тільки на колір обробки, а й на розмір відсіку, в який складаються камені. Відзначимо, чим більше каменів може поміститися з піч, тим довше зберігатиметься тепло в приміщенні. Розмір практично не робить впливу на потужність печі. На даний момент існують компактні печі, які мають високу потужність. При виборі орієнтуйтеся особисто на свої побажання. В магазинах ви можете підібрати піч, яка буде ідеально підходити інтер'єру вашої сауни.
4
Перед купівлею і установкою печі обов'язково забезпечте безперебійне напруга в мережі. Практично всі печі здійснюють роботу від мережі в 380В. Саме тому найменші скачки в напрузі можуть привести до поломки приладу. Якщо є можливість, то встановіть стабілізатор або резервне джерело живлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KDIwocw70oI