Як очистити гайморові пазухи.

При застудах утворюється потік слизу, який частково виходить через гайморові порожнини, а залишився шар перетворюється в щільну масу. Щоб не почалося запалення, необхідно, користуючись різними методами, проводити очищення гайморових пазух.
Вам знадобиться
  • - куряче яцо;
  • - фіалкове масло;
  • - морська вода або сольовий розчин;
  • - краплі 2% -ного розчину «муміє»;
  • - хрін, лимони.
Інструкція
1
Якщо хвороба тільки починається, використовуйте методи, які допомагають прогріти ніс. Зваріть круто пару яєць і прикладіть їх з двох сторін до крил носа, тримайте яйця, поки вони не охолонуть. Відвідування лазні добре допомагає прогріти організм. Намагайтеся, щоб голова в лазні перебувала в опущеному стані. Щоб попередити захворювання носа, розтирайте груди фіалковим маслом і пийте ячмінну воду, додаючи в неї варену фіалку і сік солодкого граната.
2
Після прогрівання проводите процедури промивання носа морською водою або солоним розчином. Закрийте одну ніздрю, а інший постарайтеся «засмоктати» воду в носову порожнину, випльовує воду через рот. Робіть процедуру по черзі на ліву і праву ніздрю.
3
Для того щоб запустити механізм природного очищення від слизу і гною носової порожнини та навколоносових пазух, закопуйте в ніс препарат з екстрактом цикламена, що володіє властивістю посилювати місцевий імунітет. Корисно також застосовувати краплі 2% -ного розчину «муміє». Закопуйте їх в ніс до 5 разів на день і приймайте всередину приблизно 10 днів (0,15 г). Лікуватися треба від 3 до 4 місяців з перервами в 5 днів.
4
Щоб прискорити процес відходження слизових накопичень в гайморових пазухах, приймайте суміш з хрону, перетертого з лимонами. На 2-3 лимона йде 150 г хрону. Приймайте суміш по половині чайної ложки двічі на день натщесерце.
5
Що стосується медичних процедур, на початковій стадії захворювання використовують такий метод лікування гаймориту, як «Зозуля». Процедура безболісна, переноситься легко. Ніс промивають шляхом переміщення рідини, очищаючи носові ходи від слизу і гною. Курс лікування зазвичай передбачає до 7 процедур, але вже після першого сеансу стан хворого значно поліпшується.
6
Важка стадія гаймориту, коли гній стає щільним, а відновити прохідність носових ходів не представляється можливим, лікується за допомогою проколу гайморової пазухи . Пункцію зробити необхідно, інакше не вдасться відкачати гній і слиз, промити гайморові пазухи за допомогою антибактеріальних ліків, зняти набряки, запалення і біль. В результаті процедури починає знижуватися тиск на стінки носових пазух, припиняються головні болі, і поліпшується загальне самопочуття.