Як записати голос з мікрофона.

Голос - універсальний інструмент, який завжди напоготові. Їм можна співати, говорити, читати вірші, зображати тварин, людей і предмети техніки, а також - його можна записати в аудіоформаті допомогою мікрофона.
Вам знадобиться
  • Мікрофон з шумоізоляцією;
  • Мікшерський пульт;
  • Підсилювач;
  • Кабелі;
  • Комп'ютер з встановленою програмою звукозапису.
Інструкція
1
Якщо ви записуєте голос як музичний інструмент, виконуючий мелодію в пісні, то це робиться в останню чергу, коли ритм-секція, гармонійні інструменти і підголоски вже записані. Чи не винаходить велосипед, все одно нічого, крім зайвих клопотів, що не получіте.Ітак, відкрийте звуковий редактор і в ньому «мінус» вашої пісні (без голосу). Підключіть мікрофон і апаратуру в мережу, перевірте гучність мікрофона. Звук має відтворюватися з підсилювача, а його гучність відображатися в редакторі.
2
Підготуйте нову доріжку для запису голосу. Прокрутіть запис до місця, де вступає голос, точніше за два такту до вступу, і натисніть кнопку запису.
3
Заспівайте частина твору (вступ, заспів, бридж або приспів) і зупиніться. Прослухайте запис і переконайтеся, що немає фальші, зайвих шумів і інших дефектів. Якщо щось не так, перезапишіть частину. Перезаписувати, поки не вийде.
4
Якщо частина повторюється, успішний дубль скопіюйте і вставте у відповідні ділянки пісні.
5
Перейдіть до наступної ділянки, встановіть початок програвання за два такту до вступу голосу. Запишіть його так само, як перший шматок. Повторіть з рештою.
6
Прослухайте запис цілком, приберіть шуми і придихання між фразами, за бажанням додайте спецефекти.
Зверніть увагу
Для запису голосу без музики (читання віршів, звукові повідомлення та інше) можете обійтися без «мінуса» і дублів.