Як торгувати фруктами. індивідуальний підприємець фрукти.

Торгівля фруктами здається справою нескладним і приємним, крім того, що не вимагає особливо великих первинних вкладень. Однак необхідно ретельно продумати всі можливі вузькі моменти, щоб цей бізнес саме таким і був.
Вам знадобиться
  • - приміщення для магазину;
  • - свідоцтво про відкриття ПП;
  • - держреєстрація та пожежний сертифікат приміщення;
  • - обладнання для магазину, включаючи ваги і касовий апарат.
Інструкція
1
Бізнес, присвячений продажу фруктів та іншої плодоовочевої продукції, не оригінальний, але і не вимагає для старту великих фінансових вкладень і на перший погляд досить простий. Однак, незважаючи на зовнішню простоту і легкість, даний бізнес має свої проблемні питання.
2
Перше, що необхідно для відкриття магазину, - знайдіть приміщення в оренду для торгівлі фруктами і овочами, що забезпечує достатню кількість відвідувачів. Якщо у вас ще немає реєстрації індивідуального підприємця для ведення даного роду діяльності, зареєструйте в місцевих податкових органах ІП.
3
Отримайте сертифікати в СЕС і пожежній службі на відповідність приміщення санітарним і пожежним нормам (уточніть у орендодавця, може, дані дозволи вже оформлені). Зверніться у фірму, яка торгує торговельним обладнанням, придбайте касовий апарат і ваги і поставте їх на обслуговування.
4
Визначтеся з асортиментом продукції, яким ви плануєте торгувати, виходячи з розташування магазину (якщо ви орендували магазин у великому торговому центрі, включіть в асортимент і екзотичні фрукти) і наявності поруч інших магазинів з аналогічним товаром. Після складання початкового асортименту підберіть для себе постачальників, беручи до уваги якість і вибір товару, ціни, можливість доставки. Пам'ятайте, фрукти - товар специфічний, швидкопсувний, тому обговоріть щоденні закупівлі.
5
Сплануйте оптимальну розкладку товару, враховуючи, що фрукти та овочі краще тримати не під склом, а у відкритому доступі. Враховуючи це, замовляйте обладнання для магазину.
6
І останнім по черговості, але ніяк не за значенням, є підбір персоналу. Наймайте на роботу продавців, розуміючи, що саме вони формуватимуть атмосферу в торговій точці, та й прибуток великою мірою визначається професіоналізмом персоналу.
7
Будьте готові і до такого неприємного моменту в торгівлі фруктами , як зіпсований товар. Продумайте відразу свою політику по відношенню до нього: спробуєте ви його продати за старою ціною (і він повільно псується далі) або різко знижуєте ціну, щоб потім не викидати вкінець зіпсувалися залишки. І обов'язково передбачте приємні дрібниці для залучення покупців, наприклад, безкоштовні пакетики.
Зверніть увагу
Невеликий магазин, розташований у вдалому місці, може окупити витрати на його відкриття вже через півроку.
Корисна порада
Перевіряйте у майбутніх продавців не тільки вміння працювати з даною групою товару, а й наявність санкнижки.